Esra Ezmeci’ye son günlerde gelen sorular pes artık dedirtiyor. Ezmeci’ye gelen son soru yok artık dedirtti.

"Kocamın cinsel organı küçük, tuzlu suda bekletsek büyür mü?" sorusuna ünlü psikolog Esra Ezmeci'den efsane cevap: "Turşu mu kuracaksınız?" Instagramda çok aktif olan aynı zamanda televizyonda da çok sayıda izleyicisi bulunan Esra Ezmeci çok farklı ve neredeyse çözümsüz sorulara cevaplar bulmak zorunda kalıyor.

Kocamın cinsel organı çok küçük, tuzlu suda bekletsem büyütebilir miyiz? Sorusu duyanları ve görenleri şok etti. Ezmeci bu tarz sorulara vermiş olduğu farklı cevaplarla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Turşu mu kuracaksınız hanımefendi şeklinde yapılan cevap ile Ezmeci son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor.

Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi! Disney Teneffüs Zili Recess Nihayet Platforma Yüklendi!

Ünlü psikolog tarafından cevaplanan sorular her açıdan ilgileri üzerine çeken ve ayrıcalıklar arasında bulunuyor. Ünlü psikolog son günlerde bu tarz sorularla sık sık karşılaşma eğilimindedir. Efsane cevabın verilmesiyle beraber Ezmeci’nin hayranları mutlu oldu.

Röportajıyla Fenomen Oldu!

Ezmeci son günlerde yapmış olduğu psikoloji röportajlarıyla fenomen olmayı sürdürüyor Fenomen viral psikolog adayı olan Ezmeci turşumu kuracaksın cevabıyla fenomenlerin önüne geçerek, her açıdan ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Turşu mu kuracaksın, cevabı kişileri bu süreçte meraklandıran ve ilgilendiren gelişmeler arasında ilk sırada yer alıyor.

Soruyu soran kişi böylelikle bu cevap karşısında neye uğradığını şaşırdı, Esra Ezmeci bu tarz soruların trol amaçlı olarak sorulduğunu dile getirerek, trol kişilere trol cevaplar veriyorum, şeklinde açıklamalarda bulundu. Turşu mu kuracaksınız, cevabı sosyal medya dünyasında fenomen oldu ve kişiler bu süreçte Ezmeci’ye daha çok ilgi gösterdiler. Bu sorular ve cevapları ile insanları hem şaşırtan hem de biraz da olsa güldüren Esra Ezmeci bu alanda fenomen olmaya devam edeceğe benziyor.

Bu Tarz Sorular Çok Fazla!

Cinsel içerikli sorularla sık sık karşı karşıya kalan Ezmeci bu tarz soruların günümüzde oldukça fazla düzeyde sorulduğunu ve her seferinde farklı sorularla karşılaştığını dile getirdi. Ezmeci tarafından yapılan açıklamalar bu tarz sorular ilk değil ve sonda olmayacak şeklinde açıklamalarda bulundu. Ezmeci sorulara gülerek ve istifini bozmayarak cevap verme eğiliminde oluyor.

ilan365.net özel haber