ATV ekranlarında yeni diziler ard arda geliyor. ATV izleyicisinin evde olduğu bu süreçte daha keyifli vakit geçirebilmesi adına yeni diziler çıkarmaya başladı.

ATV ekranlarında yeni diziler ard arda geliyor. ATV izleyicisinin evde olduğu bu süreçte daha keyifli vakit geçirebilmesi adına yeni diziler çıkarmaya başladı. ATV'nin geçtiğimiz hafta 1 Ocak günü izleyicisi ile buluşan yeni dizisi Akıncı'dan sonra şimdi de Maraşlı adındaki dizisi izleyicisi ile buluşacak. ATV ekranlarında her Pazartesi yayınlanacak olan yeni dizi Maraşlı, izleyicisinin karşısına geçmek için gün sayıyor. Başrollerinde iki yetenekli ve genç isim yer alıyor. Maraşlı dizisinin başrol oyuncu kadrosunda Alina Boz ve Burak Deniz yer alıyor. Maraşlı dizisinin ana karakteri olan Maraşlı ise merak uyandırmayı başardı. Diziye adını da veren karakter Maraşlı'nın kim olduğu merak edilmeye başlandı. Maraşlı'nın kim olduğu, nasıl bir karakter olduğu oldukça merak edildi. Maraşlı kimdir ? Maraşlı dizisinde Maraşlı karakterini canlandıran oyuncu kimdir ? Burak Deniz kimdir ? Peki, Burak Deniz'in sevgilisi kimdir ve daha önce yer aldığı diziler nelerdir ?

Maraşlı kimdir ?

Burak Deniz'in dizide hayat vermiş olduğu karakter olan ve bir yandan da dizinin ana karakteri olan Maraşlı'nın kim olduğu izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Maraşlı 1987 doğumlu yiğit bir delikanlıdır. Dizinin ana karakteri olan Maraşlı, 33 yaşında bir askerdir. Maraşlı, Özel Kuvvetlerde bu yaşına kadar senelerce görev yapmıştır. Maraşlı'nın bir çocuğu vardır. Zeliş adında bir kızı olan Maraşlı, kızı Zeliş'e bakmak için görevinden ayrılır. Çünkü kızı Zeliş, bir saldırıda yaralanmıştır ve Maraşlı'da yaralanan kızı ile ilgilenmek için askerliği bırakır. Kızı Zeliş'in bakımını üstlenen Maraşlı, sahaf dükkanı açar. Kızı ile sakin bir hayat sürerler.

Burak Deniz kimdir ?

Maraşlı dizisinin başrol oyuncularından olan ve dizideki karakteri ile diziye adını vermiş olan oyuncu Burak Deniz'in hayatı ve kim olduğu, izleyici tarafından oldukça merak edildi. Burak Deniz, 1989 doğumludur. 20 Ekim 1989'da İzmit'te doğan Burak Deniz, 31 yaşındadır. Burak Deniz, üniversitede sanat tarihi okumuştur. Sanat tarihi bölümünü Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nde okumuştur. Anne ve babası o daha küçükken ayrılmışlardır. İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisi ile kazanmıştır. Burak Deniz, Kolej Günlüğü dizisinin hemen ardından birçok başarılı, gençlik dizisinde yer almıştır. Burak Deniz, Kolej Günlüğü dizisinden sonra sırasıyla; Sultan, Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye dizilerinde oyunculuk yapmıştır. Burak Deniz'in boyu 185'dir. Burak Deniz hakkında diğer en çok merak edilen sorulardan birisi de sevgilisi olup olmadığıdır. Burak Deniz bir süredir model ve manken olan Didem Soydan ile birliktedir.Burak Deniz'in yer aldığı diziler nelerdir ?

Burak Deniz'in ilk oyunculuk deneyimi Timur Savcı'nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü dizisi olmuştur. Yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak Deniz, Kolej Günlüğü dizisinin hemen ardından pek çok başarılı yapımda yer almıştır. Burak Deniz özellikle 2015 senesinde televizyon ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı karakter ile üne kavuşmuştur. Bir diğer en sevilen dizisi ise kesinlikle Bizim Hikaye olmuştur. Burak Deniz, Bizim Hikaye dizisinde Hazal Kaya ile başrollerini paylaşmıştır. Burak Deniz sırası ile ilk olarak Kolej Günlüğü dizisinde oyunculuk yapmıştır. Kolej Günlüğü dizisinin hemen ardından Sultan ve Kaçak dizilerinde yer almıştır. Boş kalmayan yakışıklı oyuncuya Medcezir dizisinden teklif gelince, teklifi kabul etmiş ve Medcezir dizisinde rol almaya başlamıştır. Sonrasında ise yıldızının parladığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile izleyenlerin ekranları karşısına gelmiştir. Burak Deniz'in popüler dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar'ın hemen ardından Gecenin Kraliçesi dizisinde yer almış ve sonrasında Aşk Laftan Anlamaz'da oynamıştır. Şimdilerde ATV ekranlarında Maraşlı dizisinde yer alan Burak Deniz, bunun öncesinde Bizim Hikaye dizisinde yer almıştır.

Sultan,

Kaçak,

Medcezir

Tatlı Küçük Yalancılar,

Gecenin Kraliçesi,

Aşk Laftan Anlamaz

Bizim Hikaye,

Maraşlı.