Türkiye'nin en iyi aşçılarının jüriliğini yaptığı Tv8'in başarılı yarışma programı MarterChef'te dün akşam eleme vardı. Haftanın elemesinin yapıldığı programda elenen isim şaşırttı.

Türkiye'nin en iyi aşçılarının jüriliğini yaptığı Tv8'in başarılı yarışma programı MarterChef'te dün akşam eleme vardı. Haftanın elemesinin yapıldığı programda elenen isim şaşırttı. MasterChef'te dün akşam kim elendi ? MasterChef'te bireysel dokunulmazlık ödülünü kim aldı ?MasterChef'te kim elendi ?

MasterChef Türkiye'de dün akşam eleme heyecanı vardı. Yarışmanın finalinde Sefa, Barbaros ve Serhat karşı karşıya geldiler. Mavi takım yarışmacılarının hepsi, Danilo Zanna'nın imza tabağı olarak belirlenmiş olan Tournedos Rossini hazırlamak için büyük bir emek harcadı.

Final bölümünde elenmekten kurtulan ilk isim Barbaros oldu. Sonrasında MasterChef şeflerinin yaptığı oylama sonrasında elenmekten kurtulan isim Serhat olurken, Sefa ise MasterChef'ten elenerek veda etti. Bunun sonucunda  Serhat ve Barbaros MasterChef 2020 ilk 5'e giren isimler arasında yerini aldı.

MasterChef Sefa göz yaşları içerisinde yarışma prgramına veda ederken şu sözleri söyledi: "İki yıldır bu programı izliyordum. Buraya gelip o samimiyeti yaşadığımda beni hayatta çok ileri götürdü. Buraya gelmeden önce aşçılık kariyeri olan biri değildim. Aileme destek olmak için farklı sektörlerde de çalıştım. Arkadaşlarımdan belki pratik olarak çok düşük seviyeydim. Yedeklerden geldim. Gözüm arkada değil" diyerek yarışmaya veda etti.MasterChef bireysel dokunulmazlığı kim aldı ?

MasterChef'te dün akşam bireysel dokunulmazlık ödülünü Mavi takımdan bir yarışmacı kazandı. Hem finalde eleme potasından kurtulan hem de bireysel dokunulmazlığı alan isim Barbaros oldu.