Masumiyet Dizisinde Olay! Kanal, Yapım Şirketi ve Oyuncular Birbirine Girdi!

Masumiyet dizisi final öncesinde olay üzerine olay yaşadı! Yapım şirketi, Hülya Avşar ve kanal yönetimi arasında kriz katlandı!

Dizi Haberleri 13.05.2021 - 14:48 13.05.2021 - 14:50 Ece Sahan

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan ve İrem Orhun'un yer aldığı Masumiyet dizisi final kararı alınca ortalık karıştı!

Beklenen reytingler alınan yüksek kaşeleri karşılamayınca final yolu görünen Masumiyet dizisinde işler karıştı. Oldukça yükse kaşeli isimleri oynatan ve büyük bir reyting bekleyen dizi hayal kırıklığı yaşattı. Kanal yönetimi ve yapım şirketi finalden başka çare göremedi.

ÇOK SİNİRLENDİ

Ancak bu durum oyuncuları sinirlendirdi. Kaprisler büyüdü. Dizinin ağır toplarından Hülya Avşar Masumiyet dizisinin 13. bölümde final yapacağını öğrenmesi üzerine sinirlerine hakim olamadı ve yapım şirketini bastı. 

İddialara göre Hülya Avşar, Gold Filmi bastı ve yapımcı Faruk Turgut'a "Beni 13 bölüm için mi ikna ettiniz?" şeklinde bağırdı. 

ACİL TOPLANTI YAPILDI

Bunun üzerine yapım şirketi Fox Tv ile acil toplantı yaptı. Kanal yönetimi son çare olarak dizinin yayın gününü değiştirerek reytinglerine bakmayı önerdi. 

Buna göre Masumiyet dizisi Pazartesi akşamı reytinglerde çıkış sağlarsa final kararı ertelenecek. Bunu duyan dizinin hayranları sosyal medyada şimdiden çalışma başlattı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@