Masumlar Apartmanı bomba transfer! Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı

Masumlar Apartmanı dizisine bomba transfer. Masumlar Apartmanı yeni transferi ses getirdi. Sosyal medyayı sallayan transfer haberini yapımcı onayladı! Masumlar Apartmanı İnci yerine Fahriye Evcen

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 16:35 07.06.2021 - 17:02 Berkay Keskin

Masumlar Apartmanı dizisine bomba transfer. Masumlar Apartmanı yeni transferi ses getirdi. Sosyal medyayı sallayan transfer haberini yapımcı onayladı! Masumlar Apartmanı İnci yerine Fahriye Evcen dahil oldu!

Fahriye Evcen Masumlar Apartmanı dizisinde!

Uzun zamandır dizilerden uzak olan başarılı oyuncu Fahriye Evcen bir dizi ile dönmeye hazırlanıyor. Her fırsatta setleri çok sevdiğini ve dönmek istediği ifade eden Fahriye Evcen 10 dizi teklifinden seçimini yaptı.

Salı akşamı TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı kadrosuna Fahriye Evcen katıldı. Fahriye Evcen sevilen dizide ses getirecek bir karakteri oynayacak. İnci yerine senaryo dahil olan Evcen heyacanı gözlerden kaçmadı!

Masumlar Apartmanı kadro değişiyor!

Masumlar Apartmanı 2. sezonda sürpriz kadro geçişleri görünecek. İnci ve Han hikayesi ikiye ayrılacak. Ancak Han ve İnci beraber diziden ayrılmış gösterilecek. Han ve İnci diziye er yada geç geri dönecek. Masumlar Apartmanı yeni hikayesiyle adeta rekor kıracak.

Masumlar Apartmanı sürprizler devam edecek!

Fahriye Evcen kadrosuna katılmasıyla birlikte yeni bir erkek başrol oyuncusu da aranıyor. Masumlar Apartmanı 2. sezonda yeni bir erkek başrol daha diziye dahil olacak. Han rolünden bağımsız bir hikayeyi işleyecek Fahriye Evcen karakteri ismi Ceylan olacak. Ceylan ve sevgilisinin başından geçenler herkesi şaşırtacak.

Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor

Masumlar Apartmanı sezon finaliyle 8 Haziran salı akşamı ekrana gelecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@