Masumlar Apartmanı Esra'ya bebek hediyesini kim aldı? Han mı? Gülben mi aldı?

Masumlar Apartmanı Esra'ya bebek hediyesini kim aldı? Han mı? Gülben mi aldı? Salı akşamlarının reyting rekortmeni olan dizi Masumlar Apartmanı yayınlandığı gün, adeta bütün reytingleri üzerine toplamayı başarmış Ken gerçek hayattan uyarlama olduğunu öğre

Dizi Haberleri 24.11.2020 - 19:03 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Masumlar Apartmanı Esra'ya bebek hediyesini kim aldı? Han mı? Gülben mi aldı? Salı akşamlarının reyting rekortmeni olan dizi Masumlar Apartmanı yayınlandığı gün, adeta bütün reytingleri üzerine toplamayı başarmış Ken gerçek hayattan uyarlama olduğunu öğrendiğimiz Masumlar Apartmanı dizisi izleyicilerinin her hafta merakla beklediği bölümleri ile karşımıza çıkıyor . Masumlar Apartmanı 24 Kasım yayınlanan bölümünde Masumlar Apartmanı Esra'ya gelen hediyeyi Kimin aldığı şu sıralar çok merakla araştırılıyor . Masumlar Apartmanı Esra'ya hediyeye kim aldı ?? Han mı Gülben mi aldı gibi sorular Şu sıralar Google üzerinde çok merakla araştırılırken, Esra'ya gelen bebek hediyesi adeta herkesi şoke etmişti. Bu akşam yayınlanan bölümde Esra'ya korkunç gözüyle bakılan oyuncak bebeği Han mı almıştı sorusu da çok araştırılıyor . Biz de sizler için Masumlar Apartmanı Esra'ya hediyeye kimin verdiği Cevabını vermek istiyoruz.

Mazlumlar Apartmanı 24 Kasım'da Esra bir garip Hediye alacak ve Esra'nın Kendisi de gelen hediyeyi alıp yere fırlatması herkesi şaşırtırken, yanında bulunan Esra'nın patronu Han'ı işyerinden def edeceği görüntüleri Masumlar Apartmanı 24 Kasım'a damgasını vuracak . Daha öncesinde patronunun yeğenine saldırması buna sebep olarak gösterilirken şu sıralar Masumlar Apartmanı severler Han'ın Esra'nın hediyesini aldığı konusunda kendisinden geldiğini düşünmediklerini , sosyal medyada çok paylaşırken kardeşi Gülben'in aldığı da başka yorumlar arasındaki yerini alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@