Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 4.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bu akşam 4. bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı'nda dedesini üzmek istemeyen İnci, duygularını bir kenara alıp; Han'la arasına mesafe koyduğuna karar verecek. Hal böyle olunca  Masumlar Apartmanı İnci kim? Gerçek adı ne? Farah Zeynep Abdullah kimdir? merak konusu oldu.Masumlar Apartmanı İnci kimdir?Bir radyoda programcı olarak çalışan İnci, korumacı dedesi Memduh ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tesadüfen tanışması ve Masumlar Apartmanı‘na taşınmasıyla büyük ölçüde değişecektir.Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah kimdir? Hangi dizilerde oynadıFarah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Daha çocuk yaşlarda tiyatro ve müziğe karşı bir ilgisi vardı. 2006 yılında babasının işleri nedeniyle İngiltere’ye taşındı.Lise eğitimine Türkiye’de İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi’nde başlasa da henüz birinci sınıftayken İngiltere’ye nakil oldu. Burada Fransızca, tiyatro, medya ve fotoğrafçılık dersleri aldı.İngiltere’de yaşarken tiyatro öğretmeni onu oyunculuğa teşvik etti. Tiyatroda oynadığı birçok oyunu İngilizce ve Fransızca olarak oynadı. Sadece 11 yaşındayken bir defaya mahsus olmak kaydıyla bir Türkçe oyunda rol aldı.Üniversiteye başlamadan önce eğitimine bir sene ara verdi. O sene içerisinde garsonluk ve barmenlik yaptı. İngiltere’de üniversite ikinci sınıfta eğitim görürken Öyle Bir Geçer Zamanki dizisi için seçmelere katıldı ve Aylin rolü için seçildi. Bundan ötürü eğitimine ara vermek zorunda kaldı.Videoyu OynatTürkiye’deki ilk sinema filmini Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Kelebeğin Rüyası filminde Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’la oynadı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!


2014’ün Mart ayında Star TV ekranlarında başlayan başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile beraber paylaştığı “Kurt Seyit ve Şura” dizisinde Şura karakteri ile televizyon ekranların dönüş yapmıştır.Farah Zeynep Abdullah'ın rol aldığı yapımlar2010-2012 -----> Öyle Bir Geçer Zaman ki – Aylin Akarsu Talaşoğlu – Yardımcı kadın oyuncu2014 -----> Kurt Seyit ve Şura – Şura – Başrol oyuncusu2013 -----> Kelebeğin Rüyası – Mediha Sessiz – Başrol oyuncusu2014 ----> Bi Küçük Eylül Meselesi – Eylül – Başrol oyuncusu2014 ------> Unutursam Fısılda – Ayperi – Başrol oyuncusu