Masumlar Apartmanı Naci öldü mü? Tansel Öngel diziden ayrılıyor mu her yerde aranmaya başladı. TRT1 ekranlarında her salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı bu akşam 20.

Masumlar Apartmanı Naci öldü mü? Tansel Öngel diziden ayrılıyor mu her yerde aranmaya başladı. TRT1 ekranlarında her salı akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelen Masumlar Apartmanı bu akşam 20. bölümüyle ekranlara geldi. Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı eserinde anlatılan gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek oluşturulan Masumlar Apartmanı herkesi adeta ekranlara kitliyor.

Başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar gibi isimler paylaşırken; Masumlar apartmanı'na geçtiğimiz haftalarda Safiye’nin çocukluk aşkı Naci karakteriyle Tansel Öngel dahil oldu. Öngel de performansıyla bir hayli dikkat çekerken; Naci'nin gizlediği hastalık herkesi meraklandırdı. Bunun ardından Naci ölecek mi? Ne zaman ölüyor? Tansel Öngel diziden çıkacak mı araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik.

Çocukluk döneminde yaşadıklarıyla Masumlar Apartmanı Safiye ve Naci'nin aşkı izleyenleri haftalardır duygulandırmaya devam ediyor. Öte yandan Naci geldiğinden beri Safiye'nin yumuşaması, takıntılarının azalması ve sevgisini göstermeye başlaması dikkat çekiyordu. Ancak Safiye Naci'nin eski en yakın arkadaşıyla evlenmesi ve çocuğunun olduğunu öğrendi. Bunun ardından tabii ki eskiye geri döndü.

Fakat Naci, Safiye'ye kavuşmak ve ölmeden onunla yeniden vakit geçirmek için yıllar sonra geri dönmüştü.

Masumlar Apartmanı Naci öldü mü?


Masumlar Apartmanı son bölümde; Safiye, Naci'nin günlüklerini okudu. Böylece Naci'nin gizlediği hastalığı da ortaya çıktı. Yani Naci Öğretmen'in öleceği kesin. Ancak bu ne zaman olacak henüz netleşmiş değil.

Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılıyor mu?


Yukarıda da söylediğimiz gibi Masumlar Apartmanı Naci ölümcül bir hastalığa sahip. Zaten mahalleye de büyük aşkıSafiye'yi yeniden görebilmek ve onunla vakit geçirebilmek için döndü. Bu nedenle Naci, birkaç bölüm içinde ölecek. Böylece Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılacak.