TRT1 ekranlarının yeni dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çeken Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Apartman nerede çok merak edildi.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çeken Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Apartman nerede çok merak edildi. Herkes Masumlar Apartmanı dizi seti nerede? İstanbul'un hangi semtinde sorularına yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu haberimizde derledik. 

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...


Yeni sezonun başlamasıyla reyting pastasında faydalanmak isteyen kanallar birbirinden iddialı yapımlarını görücüye çıkardı. Bunlardan biri de TRT1'in yeni dizisi Masumlar Apartmanı oldu. Yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı'nın oturduğu dizi, Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek gerçek hayat öykülerini izleyicilere sunuyor. Peki Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinin konusu ise şöyle...

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir.Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır? Gelelim Masumlar Apartmanı dizisinin çekildiği yere...Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor?İstanbul'da sete çıkan Masumlar Apartmanı dizisi, İstanbul’un Balat ve Beyoğlu gibi semtlerinde çekiliyor.