Son olarak "Eşcinsellik benim için sapkınlıktır" diyerek gündeme düşen Mehmet Ali Erbil hakkında sosyal medyada artarda çok sayıda ifşa ve iddia mesajları yayınlandı.

Son dönemde Ece Ronay'a taciz mesajları ifşa olan Mehmet Ali Erbil gündeme "Eşcinsellik benim için sapkınlıktır" diyerek düşmüştü ki, hakkkında "sapkınlık" suçlamaları geldi.

Sosyal medyda tepki çeken "Adetimizde yokdur, Eşcinsellik benim için sapkınlıktır" sözleri ile tepki çeken Mehmet Ali Erbil'in önce televizyon tarihinde yaptığı unutulmayan rezillikteki "sulu ve sapkın şakaları" hatırlatıldı, sonrasında ise hayatıının bir döneminde yolu Erbil ile kesişen birçok kadın kullanıcı tarafından "sizin adetinizde küçük kızlara ve genç kadınlara taciz var, yaşadık" şeklinde iddia ve ifşalar geldi.

Sözde şaka özde taciz! Mehmet Ali Erbil'den yeni rezillik

Magazin sayfalarında en son uzun süre Ece Ronay'a taciz mesajları ifşa olan Mehmet Ali Erbil hakkında en son ve dikkat çekici iddia ise Kısmetse Olur yarışmasının hatırlanan güzellerinden Cansel Çördük tarafından geldi.

Cansel Çördük "Paralı sapık" dedi ve  Erşan Kuneri'yi fazla küfürlü bulan ve eşcinselliği de sapkınlık olarak gördüğünü söyleyen Mehmet Ali Erbil hakkında bomba bir paylaşım yaptı.

Kısmetse Olur Cansel Çördük'ün inanılmaz değişimi

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Cansel Çördük paylaşımında "Ben 14-15 yaşındayken aynı yaşta bir arkadaşımdan rızam olmadan numaramı alıp aramış ve flört etmeye hotelde buluşmaya falan çalışmıştı. Bu piyasada maalesef çok yaygın. İyi ki yaşımın saflığına düşüp hata yapmadım" ve şöyle devam ederek uyarıda bulundu;

"18 yaş altındaki kızlar maalesef böyle şeylere kanıp travmatik cinsel şeyler yaşıyorlar çok dinledim. Lütfen hayatta hiçbir şey için acele etmeyin kimseye kendinizi kullandırmayın! Özellikle bu tip paralı sapıklara..."