Ekranların aranan yüzü haline gelen Melis Sezen ayakları ile adeta sosyal medyayı birbirine kattı...

'Sadakatsiz' dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile şöhreti yakalayan 25 yaşındaki güzel Melis Sezen, tatilinden karelerini Instagram hesabından paylaşınca güne de damgasını vurdu.

Sezen'in şezlongda uzanırken verdiği pozları sonrası sosyal medya adeta sallandı. Ünlü oyuncunun ayaklarını görenler ayaklar lahmacun küreği gibi',  '45 numara mı?' gibi cümleler ile dalga geçerken Melis Sezen kendisi de şoku yaşadı.

melis-sezen-ayaklari2-bP8Z

Şezlongda uzanırken verdiği pozlarını ''Thinking about'' (Düşünüyorum) notuyla paylaşan Melis Sezen'in ayaklarının büyüklüğü takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

melis-sezen-ayaklari1-jub3

Kayda değer tartışmalar sonrasında ise bacak boyunu uzatmak için fotoğraf karelerine photoshop uygulayıp yanlışlıkla ayaklarını da büyüttüğü anlaşılan Melis Sezen'e çok sayıda takipçisinden yorum yağdı.

Nida Büyükbayraktar Kimdir? Petek Dinçöz'ün Türkiye'ye Dönüş Kararının Altından Yeni Evlilik Haberi Çıktı Ve Dahası.... Nida Büyükbayraktar Kimdir? Petek Dinçöz'ün Türkiye'ye Dönüş Kararının Altından Yeni Evlilik Haberi Çıktı Ve Dahası....