Menajerimi Ara 15 Kasım Pazar günü yayınlanması akıllar da Menajerimi Ara final mi yaptı yosa Menajerimi Ar günümü değişti sorularını tekrar gündeme çıkarırken, Star tv'nin çok sevilen dizisi Menajerimi Ara'dan üzüücü haber Ay Yapı aracılığı ile sevenleri

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?
Menajerimi Ara 15 Kasım Pazar günü yayınlanması akıllar da Menajerimi Ara final mi yaptı yosa Menajerimi Ar günümü değişti sorularını tekrar gündeme çıkarırken, Star tv'nin çok sevilen dizisi Menajerimi Ara'dan üzüücü haber Ay Yapı aracılığı ile sevenlerine sunuldu. Birsüre boyunca Menajerimi Ara dizisini StarTV yayın akışında göremeyeceksiniz. Menajerimi Ara'dan dizi müptelalarını üzen haber yapımcılığını yapan Ay Yapım tarafından hassasiyetlerini belirterek verildi. Menajerimi Ara 15 Kasım ekranlarda olmaması yani Star Tv 15 Kasım yayın akışında olmaması akıllara dizi ile alakalı türlü türlü yorumları sosyal medyada ortaya çıkartırken, Salı günlerine tutunamayan Pazar günleri ise Arıza dizisinin bir altında ilerleyen Menajerimi Ara dizisinin akıbeti hakkında merakta bıraktı. Şaibeler süredursun dizinin dizi de korona vakalarının hortladığını sizlere söyleyebiliriz.

Hayatı alt üst eden korona vakaları Menajerimi Ara dizisinin reytinglerini alt üst edeceğe benzemekte iken, tabii ki önce sağlık diyerek dizi de 3 kişinin korona virüsüne yakalandığını sizlere söyleyebiliriz. Hem de başrol oyuncusu başta olmak üzere yani Ahsen Eroğlu dahil 2 oyuncuya konulan korona etşhisi karantina süreçlerinin başlaması ile diziyi veda ettirdi.

Zaten kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde hortlayan vaka sayısı gidişatı ile tüm dizi oyuncularının isyan edeceği ortalıklarda olmak istemedikleri gerçeklerinin bizlere sunulacağını var sayarsak geçtiğimiz Nisan ayında olduğu gibi tüm dizilerin tekrardan final yapması söz konusu...

Menajerimi Ara ilk Salı akşamları yayınlandığı gün kaybettiği kanı Pazar akşamı kazanmaya başlamışken, Menaremi Ara için Pazar günü adeta can suyu oldu. Pazar Akşamları Star TV'de yayınlanan menajerimi ara 15 Kasım neden yok sorusunun cevabı da korona vakalarının artması ve bunun da dizi setinden buaşması olması sebebiyle  dizisinin çekimleri durduruldu.

Menajerlik Ajansından usta oyuncu Ayşe nil Şanlıoğlunun ilk olarak testinin pozitif çıktığı açıklanırken ancak menajerlik ajansından oyuncunun sağlık durumu ile ilgili paylaşılmadı. İlk iddia larak açıklanırken sonrasında Ay Yapım tarafından onaylandı ve daha 2 oyuncuda da  korona pozitif vakalarının çıktığı söylendi.

Dizide Dicle karakterine hayat veren ve baş rollerden birini oynayan genç ve güzel oyunculuğu Ahsen Eroğlu bir diğer ismi Menajerimi Ara çaycısı rolünü oynayan ve Bekir karakterine hayat veren Bedir bedir oldu. Onunda test sonucu pozitif olduğu açıklanırken, Ay Yapım bu haberleri doğruladı.

Ayyapım çıkan haberler konusunda açıklık getirdi ve sosyal medya hesabından yazı paylaştı. Yazı şöyle' Corona önlemleri kapsamında dizi setimizde rutin olarak yapılan haftalık testler sonucunda pozitif rastlanmıştır . Menajerimi ara bu pazar akşamı tekrar bölümüyle ekranlarınızda olacaktır ' Y ani severek izlenilen Menajerimi Ara dizisinin çekimleri  ne yazık ki durduruldu ve tekrar bölümüyle ekrana gelecek ...