Menajerimi Ara Arıza'ya bağladı! Menajerimi Ara yeni bölüm Arıza'yı korkuttu

Pazar akşamına alındıktan sonra reytinglerini tekrardan kazanan Menajerimi Ara dizisinin tek rakibi Arıza olmakta iken,  dün akşam iki dizinin de yayınlanan reytinglerinde Arıza ve menajerimi ara peş peşe geldi . Menajerimi Ara son bölüm izle ve Arıza so

Dizi Haberleri 09.11.2020 - 14:45 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Pazar akşamına alındıktan sonra reytinglerini tekrardan kazanan Menajerimi Ara dizisinin tek rakibi Arıza olmakta iken,  dün akşam iki dizinin de yayınlanan reytinglerindeArıza ve menajerimi ara peş peşe geldi . Menajerimi Ara son bölüm izle ve Arıza son bölüm izle bilgilerini takip edecek olursak pazar akşamı yayınlanan diğer 3 dizinin fazla yer edilemeyeceğine sizlere söyleyebiliriz. Özellikle de yeni sezon dizilerinin rekabet kanalları birbirlerine çaktırmadan reytinglere oynarken,  TRT 1'in çocukça olarak görülen Komedi dizisi Tövbeler Olsun adeta yerlere çakıldı.

 


Arıza çıktı Menajerimi Ara takip etti


En çok rekabet,  söylediğimiz gibi Arıza ve Menajerimi Ara arasında devam ederken,  Master Chef Türkiye 8 Kasım pazar akşamına da damgasını vurdu. Bilindiği üzere Arıza Show TV ekranlarında Menajerimi Ara ise Star TV ekranlarında yayınlanmakta iken, bu iki iddialı yapım Show TV ile Star TV'ye tekrardan karşı karşıya getirdi. Açık ara fark olmayan iki dizi arasında totalde birinci ve ikinci sıralaması devam ederken dizilerin geçtiğimiz haftaya göre sıralanması sonucunda ise Star TV dizisi olan Menajerimi Ara geçtiğimiz haftaya göre biraz olsun düşüş gösterdi.


İşte reyting savaşı


Arıza tüm gücüyle reytinglerini kırarken 5.8 e kadar uzanan AB grubunda liderliğe diğer 4 diziye bırakmadı. Çok merakla yeni bölümleri beklenilen Arıza yeni bölüm ve Menajerimi Ara yeni bölüm özetlerinin de merak edildiği 8 Kasım pazar akşamında ATV ekranlarının Maria ile Mustafa'sı ilk 10 programında yer alamazken hakkındaki düşüş ve final iddiaları gerçekleşecek gibi durmakta. Öte yandan geçtiğimiz hafta final yapacağı iddiaları ile yapımcıları taraflarınca duyurulan öğretmen dizisinde de durum git gibi kötüleşir ken,  Bu durumun sebebi ne acaba? Final yapacak haberlerinin ortaya atılması mı, yoksa dizinin zaten izleyici kitlesinin olmaması mı reytingleri yerlere serdi. Ancak Arıza dizisinin pek memnun olmadığı Menajerimi Ara dizisinin pazar gününe alınması sebebi Total listeyi etkilerken,   ilk 10 programı bir göz atacak olursak TV8 ekranları Master Chef Türkiye eleme gecesi ile 1. Oldu öte yandan Arıza dizisi Show TV ekranlarına ikinci yaparken Menajerimi Ara ise hemen akabinde karşımıza çıktı.


Arıza ve Menajer Ara savaşı süregelecek


Arıza yeni bölümü ile 8 Kasım pazar akşamı sizlerle birlikte oldu öte yandan Menajerimi Ara da Arıza ile kapışmaya devam ederken Arıza'nın diğer dizilerı tanımadığına şahitlik edebiliriz. Iki dizinin de farklı oyuncu kadrosu ve farklı senaryoları reyting Savaşı'nda ikisini de bir arada olmasını ve Savaş'ın sezon sonuna kadar devam edeceğini göstergesi oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@