Ahu Tuğba ile yaşadığı aşkla bir döneme damga vuran ve birçok defa izdivaç programlarına katılan Meriç Erkan yeni görüntüsüyle herkesi şaşkına çevirdi. Peki, Meriç Erkan kimdir, kaç yaşında? Meriç Erkan sofi mi oldu?

Bir dönem Ahu Tuğba’ya olan aşkı ile gündeme gelen ve ardından da televizyon ekranlarında yayınlanan çok sayıda eğlence ve izdivaç programına katılan Meriç Erkan bir kez daha gündemde. Katıldığı programlarda birçok dans ve şov yapan Meriç Erkan son görüntüsü ile herkesi şaşkına çevirdi. Ekranda gördüklerimizden çok farklı bir görüntü ile ortaya çıkan Meriç Erkan aynı zamanda Esra Erol'un programlarını da ifşa etti. Peki, Meriç Erkan kimdir? Meriç Erkan kaç yaşında ve nereli?

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Yıllar sonra bir röportaj veren Meriç Erkan, artık dine yöneldiğini ve tövbe ettiğini söyledi. Yeni görüntüsü sakalları ve cübbesi ile herkesi şaşkına çeviren Erkan, eskiye dair herhangi birisi taşımak için adını bile değiştirdi. Yeni adının Mahmut olduğunu söyleyen Erkan, Düşündükten sonra bu isimle Daha güvende olduğunu hissettiğini O nedenle de bu ismi seçtiğini dile getirdi. Peki, Meriç Erkan kimdir? Meriç Erkan kaç yaşında?

meric-erkan-kimdir-kac-yasinda-meric-erkan-sofi-mi-oldu-2

Artık İslamiyet'e daha uygun şekildeyim

Yıllar önce Ahu Tuğba’ya olan aşkı ile gündeme gelen ve uzun süre boyunca da ünlü oyuncu ile aşk yaşayan Meriç Erkan Daha sonrasında birçok televizyon ve izdivaç programına katılmıştı. O günkü Halinden Eser kalmayan Meriç Erkan rütbesi ve sarığı ile kamera karşısına geçti. Meriç Erkan konu ile ilgili yaptığı açıklamada,  "Ben aynı adamım ama hayat insanı başka taraflara geçiyor. İslamiyet’e daha uygun şekildeyim. Bu şekilde çıkmak istemedim" dedi.

Esra Erol'un programını ifşa etti

Eski hayatının son günlerinde ünlü sunucu Esra Erol'un sunumu ile ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programına katılan Meriç Erkan o dönem programda yaşananları da ifşa etti. Meriç Erkan programdaki her şeyin kurgu olduğunu öne sürerken Yaşanan her şeyin tamamen bir senaryodan ibaret olduğunu söyledi.

meric-erkan-kimdir-kac-yasinda-meric-erkan-sofi-mi-oldu-3

Meriç Erkan kimdir, kaç yaşında?

Samsun'da 2 Temmuz 1969 tarihinde dünyaya gelen Meriç Erkan ilköğretimini de orada tamamladı. Samsun Maltepe lisesinden 1987 yılında mezun olan Erkan daha sonra ajanslara başvuru yaparak modellik yapmaya başladı. Meriç Erkan'ın ismi ilk olarak Kuşum Aydın'ın sunduğu bir programda dönüyordu ve ardından da Ahu Tuğba ile aşk yaşamaya başladı. Son olarak Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen evlilik programına katılan Meriç Erkan programda olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Yaşadığı büyük aşklar çok konuşulan Meriç Erkan Ondan sonrasında ekranlardan çekildi.