Merve Boluğur ve Selen Görgüzel arasındaki tartışma bir anda yükseldi. İkili arasındaki ifadeler gittikçe sert bir hal alıyor. Boluğur'a "tedavi ol" diyen Görgüzel, "onun bunun karısısın" yanıtını aldı.

Merve Boluğur ile Selen Görgüzel arasındaki arasındaki tartışma bitmek bilmiyor. Selen Görgüzel'in ilk başta yaptığı  "Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım. Psikolojin bozuksa git tedavi ol" açıklaması ile birlikte ortalık karışmıştı. Sonrasında ise Merve Boluğur'dan cevap geldi. Birbirlerine sürekli olarak cevap vermeleri nedeniyle magazin gündemi ikiliyi konuşmaya başladı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Merve Boluğur Sessiz Kalmadı!

Son dönemin konuşulan isimlerinden olan güzel isim Boluğur, yaptığı açıklamada "Benim gibi güzel değilsin, sesin asıl senin yok. Onun bunun karısı olarak gündemdesin" ifadesini kullandı. Bu durumda Selen Görgüzel'in nasıl bir yanıt vereceği merak edildi. Ünlü isim de kısa süre içerisinde Boluğur için sert ifadeler kullandı.

"Akli melekelerini yitirmiş" Dedi!

Selen Görgüzel ise hakkındaki ifadelere sinirlendi ve mekan çıkışı yaptığı açıklamada "Çok ciddiye alınacak söylemler değil. Çünkü ciddiye alınacak bir pozisyonda değil arkadaşımız. Ben tamamıyla safiyane ve saf duygularla bir söylemde bulundum. Ama bunu bile algılayamayacak kadar maalesef akli melekelerini yitirmiş durumda, Allah yardımcısı olsun." dedi.