Mucize Doktor dizisi yayınlanan son bölümü akabinde kafalarda tek bir soru işareti bıraktı. Mucize Doktor Ali Vefa neden istifa etti? sorularının sonrasında Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılıyor mu? soruları herkesin yüreklerini ağzına getirdi.

Mucize Doktor dizisi yayınlanan son bölümü akabinde kafalarda tek bir soru işareti bıraktı. Mucize Doktor Ali Vefa neden istifa etti? sorularının sonrasında Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılıyor mu? soruları herkesin yüreklerini ağzına getirdi. Mucize Doktor dizisi bu akşam yani 8 Ekim 2020 akşamında 32. Bölümü ile sizlerle birlikte olmuş iken Ali Vefa son dakika çektiği res akabinde istifa dilekçesini Sundu. Tanju'nun dayatmalarına dayanamadığı gözlemlenen Mucize Doktor Ali Vefa istifa dilekçesini sunması sonrasında herkes Mucize Doktor Ali Vefa ayrılıyor mu? Taner Ölmez diziden neden ayrıldı? gibi soruları soruyorMucize Doktor Ali Vefa neden istifa ettiMucize Doktor dizisinde son zamanlarda bütün olaylar Sarpa sarmaya başlamışken, Ali Vefa kendisine yapılan dayatmalara daha fazla dayanamayıp istifa etmeye karar veriyor. Mucize Doktor 32. bölümünde Ali vefa'nın elinde bir istifa kağıdı ve ağzında da elveda Berhayat Hastanesi Seni tanımak güzeldi sözleri var iken herkesin yürekleri ağzına geliyor. Mucize Doktor Ali BerHayat Hastanesi'ne veda ediyor. Peki Mucize Doktor Ali diziye de veda edecek mi? Taner Ölmez diziden ayrılacak mı?8 Ekim 2020 Mucize Doktor 32. bölümü ile yayınlanması akabinde akıllarda tek bir soru kaldı. Ali vefa'nın sözlerini duyan Ve elindeki dilekçe kağıdını gören tüm izleyici Ali Vefa istifa mı ediyor? Ali Vefa neden istifa ediyor? Ali Vefa diziden ayrılıyor mu ?Taner Ölmez diziden ayrılacak mı ?gibi soruları ile karışık olan kafalarına yanıt bulmaya çalışıyor. Ancak elimize gelen bilgilerde Mucize Doktor 32. bölümde Ali Vefa Tanju'nun dayatmalarına dayanamaması akabinde sunduğu istifa dilekçesinin yönetim Kurulu tarafından kabul edilmemesi akabinde Berhayat Hastanesi'ndeki görevine devam ediyor. Zaten adı da mucize olan ve başrolünde oynayan Taner Ölmez'in diziden ayrılma gibi bir durumun olmaması herkesi sevindiriyor.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi? Yasak Elma'dan İlk Ayrılık Haberi! Berk Oktay Diziden Ayrılıyor! Berk Oktay Neden Ayrılıyor? Çağatay Ölecek mi?


Mucize Doktor 32. bölümünde Mucize Doktor Ali Vefa istifa mı ediyor? sorusunun cevabı ilk başta herkesi şok etse de senaristin yaptığı güzel senaryo herkesin yüreğine ağzına getirsede, sonrasında istifanın kabul edilmemesi herkesi sevindiriyor. Ali vefa nın eşyalarını toplaması ve berhayat Hastanesine veda etmesi ve elinde de istifa dilekçesinin olması akıllara Mucize Doktor Ali Vefa diziden ayrılacak mı? sorusuna getirirken Adil hocanın iyileşmesi sonrasında kendisini kırmayıp hastanedeki Görevine devam edeceğini tahmin ediyoruz.Mucize Doktor 32. bölümü şöyle bir göz attığımızda ise Adil hocanın beyninde olan tümörün yavaş yavaş büyüdüğü ve hayatını tehlikeye sokması ile birlikte yoğun bakıma alındığını gözlemlemiştik. Ve sonrasında diziye kızı Ferda katılmış ve babasının ameliyatı için atmam dediği imzayı Ali'nin ikna kabiliyeti doğrultusunda atmış ve babasının hayatını kurtulmasına sebep olmuştu.