Fox ekranlarının çok sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Otizmli doktor Ali Vefa'nın Berhayat Hastanesi'nde yaşadıklarını anlatan dizideki karakterler de çok merak ediliyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Fox ekranlarının çok sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Otizmli doktor Ali Vefa'nın Berhayat Hastanesi'nde yaşadıklarını anlatan dizideki karakterler de çok merak ediliyor. Bunlardan biri de hemşire Açelya'nın sevgilisi doktor Demir oldu. Peki Mucize Doktor Demir kimin oğlu? Fırat Altunmeşe babası kim her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor her perşembe izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. The Good Doctor adlı yabancı diziden ülkemize uyarlanan Mucize Doktor'un karakterleri de en az yeni bölümler kadar merak ediliyor. Bunlardan biri de yakışıklılığıyla dikkat çeken Doktor Demir oldu. Gelelim Mucize Doktor Demir kimdir? Kimin oğlu? Fırat Altunmeşe babası kim

Mucize Doktor Demir kimdir?


20'lerinde, cerrahi asistan, Ali’ye rakip, şeytan tüylü, milyoner bir ailenin oğlu ama asla elde edemeyeceği bir saygının ve kazanamayacağı bir kalbin peşinde. Demir, Nazlı’ya gizlice aşık. Onu gerçekten bütün kalbiyle seviyor. Ama Nazlı, Ali’yi seçecek ve bu, Demir’e ağır gelecek. Demir, Nazlı’nın kendisi dururken nasıl olup da Ali’yi seçtiğini bir türlü anlamayacak ve bununla bocalayacak. Hastanede asistanlar arasında rekabet başlayınca Demir iyice köşeye sıkışacak.

Öte yandan dizide Demir karakterine; Fırat Altunmeşe hayat veriyor.


Mucize Doktor'un Demir'i Fırat Altunmeşe babası kim?


Fırat Altunmeşe, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altunmeşe'nin oğlu olan Fırat Altunmeşe,İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 sene sonunda bıraktı. Bir ara rap şarkı da yapan Fırat Altunmeşe, İstanbul'da Craft oyunculuk atölyesinde 2 sene özel oyunculuk dersleri aldı.

2013 yılında başrollerini Timuçin Esen ve Ahu Türkpençe'nin paylaştığı "Vicdan" adlı dizide oynadı.

2014 yılında ise "Kaçak Gelinler" dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. Dizi`nin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

2015 yılında önce "Gizli Ajanda" adıyla çekilen sonra "Hesapta Aşk" adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede,Burhan Öçal rol aldı.

2016 yılında senaryosunu Sinan Tuzcu'nun yazdığı "Kehribar" adlı dizideGürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, Özge Özder,Hakan Boyav, Necip Memili, Ayça Varlıer ile birlikte rol almıştır.