Müge Anlı 6 Ekim 2021 ATV YouTube canlı yayın bilgileri yine ekran başında izleyen izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki 6 Ekim bugün Müge Anlı'da ne oldu?

ATV ekranlarında hafta içi her gün araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ekim 2021 yeni bölümü ile canlı yayın olarak ekranlara geliyor. Özellikle Şen Kardeşler cinayeti ile Türkiye'nin gündemini belirlemeye devam eden programda birçok olay çözülüyor kayıtlar bulunuyor. Uzun yıllardan bu yana ekranlarda olmasına rağmen hala reyting rekorları kırmaya devam eden programın her bölümünde yaşananlar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Müge Anlı'da bugün ne oldu, Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümde neler yaşandı gibi soruların yanıtı arama motorunda yoğun bir şekilde araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ekim 2021 ATV YouTube canlı yayın ve son bölümde yaşananlar haberimizde…

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Hafta içi her gün Atv'de araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bölümü başlıyor. Uzun yıllardan beri ekranlarda olan ve Her bölümüyle reyting rekorları kırmaya devam eden Müge Anlı'da bugün yaşananlar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Özellikle son günlerde konuşulan Şen Kardeşler cinayeti ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Milyonlarca kişi ekran başına kilitleyen programla ilgili sabah saatlerinden itibaren yeni araştırmalar başladı. Müge Anlı'da bugün neler oldu? Müge Anlı bugünkü bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Şen Kardeşler cinayeti son durum ne gibi soruların yanıtını bizde sizler için Araştırdık. İşte 6 Ekim 2021 Müge Anlı'da bugün yaşananlar...

6 EKİM MÜGE ANLI ATV YOUTUBE CANLI YAYIN

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ekim yeni bölümü ile ATV ekranlarında canlı olarak izleyici karşısına çıkıyor. TV ekranlarında programı kaçıran ya da izleyemeyen izleyicilere ise atv.com.tr adresinden bugünkü bölümü takip edebiliyor. Müge Anlı bugünkü bölüm tekrarı ise programın bitmesinin hemen ardından ATV YouTube kanalı ve Müge Anlı YouTube kanalı üzerinden yayınlanıyor.

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Hafta içi her gün ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV’de saat 10.00’da başlıyor ve saat 13.00'te sona eriyor.

muge-anli-6-ekim-2021-atv-youtube-canli-yayin-muge-anlida-bugun-ne-oldu-sen-kardesler-cinayeti-2

6 EKİM MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BUGÜNKÜ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert 6 Ekim 2021 yeni bölümde yine gündemde Şen Kardeşler cinayeti vardı. Hatay'da yaşadıkları evde öldürülen iki kardeşin katilleri veya katil zanlıları aranıyor. Vahşi bir cinayete kurban giden katillerin kim tarafından öldürüldüğü henüz bulunamadı. Şüpheler ve soru işaretleri her geçen gün artarken Müge Anlı ve ekibi de Jandarma ekipleri ile birlikte bir iz arıyor.

Diğer yandan İzmir'de katledilen marketçi çiftinin katilleri de hala bulunamadı. O dosyada da her geçen gün farklı şüpheliler ortaya çıkarken anıklar bildiklerini anlatmıyor. Müge Anlı İzmir'de o köyde yaşayan tanıklara çağrı'da bulunarak gördükleri her şeyi anlatmaları gerektiğine dikkat çekti.

Balıkesir'de Havran'da yaşanan cinayetle ilgili olarak da ortaya çıkan aşk mektupları kafaları karıştırdı. öldürülen adamın eşine mektup yazan adam da canlı yayına katılarak kendini savunmaya çalıştı. ancak Müge Anlı'nın sert tepkisi karşısında ne diyeceğini bilemedi.