Başarılı gazeteci Müge Anlı ile Sinan Akçıl'ın başbaşa görüntülenmesi dedikoduları beraberinde getirdi. Hala Burcu Kıratlı ile evli olan Sinan Akçıl, Müge Anlı’ya hayran olduğunu belirtmiş hatta daha önce programdan ilham alarak şarkı bile yazmıştı. Peki, Müge Anlı Sinan Akçıl aşk mı yaşıyor? Müge Anlı ve Sinan Akçıl sevgili mi?

Hafta içi her gün Atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı uzun zamandan beri yalnızdı. Ancak Müge Anlı ve Sinan Akçıl'ın birlikte görüntülenmesi aşk iddialarını da beraberinde getirdi. Haberi gören birçok izleyici Müge Anlı ve Sinan Akçıl sevgili mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Müge Anlı ve Sinem Afşin aşk mı yaşıyor? Müge Anlı ve Sinan Akçıl arasında ne var?

Müge Anlı ve Sinan Akçıl arasında ne var?

ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programını Uzun yıllardan beri sunan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 1998 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiş 2008 yılında ise boşanmıştı. Bu evlilikten bir kız çocuğu bulunan Müge Anlı'nın ismi daha sonra hiç kimseyle anılmadı. Ünlü Sunucunun mutlu olmasını isteyen hayranları ise sık sık Müge Anlı'nın sevgilisi var mı sorusuna yanıt arıyordu. Özellikle Müge Anlı sosyal medyadan kendisine gelen hediyeleri paylaşmaya başladıktan sonra bu soru daha da çok sorulmaya başlandı.

muge-anli-sinan-akcil-ask-iddialari-dogru-mu-bas-basa-yakalandilar-dedikodular-ayyuka-cikti-3

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Müge Anlı ve Sinan Akçıl sevgili mi?

Ancak magazin basınına düşen bir iddia herkesi şaşkına çevirdi. Müge Anlı ve Sinan Akçıl'ın başbaşa yemekte görüntüsü ortaya Çıkarken ikilinin sevgili oldukları iddia edildi. Henüz Burcu Kıratlı ile boşanma aşamasında olan Sinan Akçıl ve Müge Anlı Arasında aşk olabileceğini düşünenler var. Ancak Sinan Akçıl daha önce de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olmuş, programdan ilham alarak yazdığı şarkıyı seslendirmişti. Bazı hayranları ikili Arasında aşk olmadığını sadece arkadaşlık olduğunu düşünüyor.