Hafta içi her gün atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla izleyici karşısına çıkan Müge Anlı tesettüre girdi, soluğu Sultanahmet’te aldı.

48 yaşındaki araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak hafta içi her gün, atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programına imzasını atıyor. Gerek kayıpları bulan, gerek sosyal sorumluluk projelerine imzasını atan, gerekse cinayetleri çözen Müge Anlı, Türkiye’nin en çok güvenilen isimlerinden biri. Kariyerine Marmara Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra başlayan Müge Anlı’yı aslında Şenay Düdek ile yaptığı magazin programlarıyla tanıdık. Şimdi ki 2.Sayfa’nın atası olan bir program yapan Müge Anlı, o programda tüm dikkatleri üzerine çekti. Sonrasında Şenay Düdek’le yollarını ayıran Müge Anlı, soluğu atv ekranlarında aldı. 2008 yılında Müge Anlı ile Tatlı Sert’e başlayan Müge Anlı, o gün bugündür Türkiye’nin en çok konuştuğu isimlerinden biri.

Attığı her adımla olay olan Müge Anlı tüm bu popülariteye ve ilgiye rağmen özel hayatını gözlerden uzak tutmayı başardı. Kızı, annesi, kardeşi ve hakkında tüm detaylar merak edilen Müge Anlı hakkında basına yansıyan kızının babası, eski eşi Fuat Akdağ ile olan olaylı ayrılık ve velayet süreciydi. Ancak hiçbir zaman bu konular hakkında konuşmadı, olaylar sadece basına yansıyanlar kadarıyla kaldı.

48 yaşındaki usta gazetecinin sosyal medyaya girişi de hem geç oldu hem de olay oldu. 2021 yılında ilk kez bir Instagram hesabı açan Müge Anlı çok kısa bir sürede önce 500 bin takipçiyi ardından milyonlarca takipçiye sahip oldu ve Türkiye’de bu alanda dikkat çeken bir rekora da imza attı. Tüm bu şöhrete rağmen Müge Anlı hayatını nasıl sürdürüyor, dışarıya nasıl çıkıyor diye merak edenlerse Müge Anlı hakkında ortaya çıkan bu kareyle şoke oldu.

GÖMLEK, BAŞÖRTÜSÜ…

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

Ramazan ayında Sultanahmet’i ayrı sevdiğini söyleyen Müge Anlı, atv’deki canlı yayınının ardından soluğu Sultanahmet’te aldı. Müge Anlı’nın Sultanahmet’e başörtü, maske ve gözlükle geldiği imajı kısa sürede sosyal medyanın gündemine damgasını vurdu. Yakın bir arkadaşının paylaşımı sayesinde ortaya çıkan Müge Anlı’nın bu hallerini görenlerse şaşkınlıklarını gizleyemedi. İşte Müge Anlı’nın şaşırtan o görüntüleri…