ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bir cinayeti daha çözmek istiyor. Muhammet Burhan'ı kim öldürdü? Muhammet Burhan cinayetinde Müge Anlı ile Tatlı Sert son dakika gelişmesi yaşanıyor. İşte Muhammet Burhan cinayeti detaytları!

Son Dakika Muhammet Burhan cinayetinde yeni gelişmeler. ATV ekranların yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Muhammet Burhan cinayetinde yeni gelişmeler yaşanıyor!

Muhammet Burhan'a ne oldu, kim öldürdü?

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında Aile içi istismar, yasak aşk ve bir cinayetle sonlanan Muhammet Burhan cinayetinde yeni gelişmeler yaşanıyor.

Yeşilırmak nehrinde planlı bir cinayete kurban giden Muhammet Burhan ölümü sonrası cinayeti kim işledi, kimler örtbas etti merak ediliyor.

Fatma Burhan açıkladı!

Muhammet Burhan ölümünde en çok kilit isim Fatma Burhan cinayeti kimin işlediğini bilmediğini söylemişti. 

İlginç Soru eşinin sevgilisi cinayet saati neredeydi?

Görgü tanığı Mesut Kaya, Fatma kendini bilse o eli tutmaz, Sen nasıl tutuyorsun o eli fatma diyerek Selami Şen'e yüklendi. Ortalık birbirine girdiği Muhammet Burhan cinayeti daha sürecek gibi duruyor.

Muhammet Burhan cinayeti nerede oldu?

Muhammet Burhan cinayeti Yeşilırmak'ta oldu. Cinayetin işlenme sebebi ise yasak aşk olduğu söyleniyor.