Mükemmel Eşleşme dizisi çocuk oyuncusu kim? Mükemmel Eşleşme Mevsim kimdir? Mükemmel Eşleşme çocuk oyuncusu Mevsim kim oynuyor? gerçekte kim?

Mükemmel Eşleşme dizisi çocuk oyuncusu kim? Mükemmel Eşleşme Mevsim kimdir? Mükemmel Eşleşme çocuk oyuncusu Mevsim kim oynuyor? gerçekte kim? sorusu bu akşam TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Mükemmel Eşleşme 1. bölümü ile birlikte çok araştırılmaya başlandı. Peki Mükemmel Eşleşme dizisi çocuk oyuncusu Mevsim ve Damla Alibeşe hakkındaki detaylar neler? Damla Alibeşe kimdir? Damla Alibeşe kaç yaşında?

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Mükemmel Eşleşme Mevsim'i Damla Alibeşe kimdir?

Dalgalar ve İzler filminden tanıdık isim olan Damla Alibeşe, Mükemmel Eşleşme dizisinde Mevsim karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Geleceğin çocuk yıldızı olarak tanınan Damla Alibeşe, çocuk yaşta olmasına rağmen, başarısı ile herkesin gönlünde taht kurmuştur.  Yusuf Güney Gün ajans oyuncusu olan isim,  çocuk markası bir çok reklamda karşımıza çıkmıştır. Esmer teni, renkli gözleri ve kıvırcık saçları ile herkesin gönlünde taht kuran Mükemmel Eşleşme Mevsim'i ayrıca bale eğitimi de4 almaktadır. Damla Alibeşe Dalgalar ve İzler Filminde Pelin Karahan’ın kızına hayat verecektir. 

Damla Alibeşe kaç yaşında

7 8 yaşlarında olduğunu öğrendiğimiz Damla, kids fashion markasının çocuk modellerinden biridir

Instagram hesabı var mı?

Mükemmel Yüzleşme Mevsim'i Damla Alibeşe, Instagram hesabı vardır!  @damlaalibesee