Aziz dizisindeki açıklamaları tartışma yaratan ve diziye final kararı aldıran Murat Yıldırım yeni sezonda Teşkilat'da fırtınalar estirmeye hazırlanıyor.

Aziz dizisinine gelen final kararı Murat Yıldırım hayranlarını üzmüştü ki Teşkilat dizisinden gelen teklifi başarılı oyuncunun kabul ettiği öğrenildi.

TRT’den resmi açıklamada geldi ve Murat Yıldırım yeni sezonda Teşkilat dizisinin başrol erkek oyuncusu olarak ekran başında beklenmeye başlandı.

Teşkilat yeni sezon ne zaman başlayacak 2022? TRT 1 Teşkilat dizisi 3. sezonu ne zaman, hangi gün, hangi ayda başlayacak? - Rehber Aydın - Aydın'ın rehberi.

Çağlar Ertuğrul’un Serdar karakteri ile 2 sezon boyunca çok başarılı işlere imza atmasının ardından Teşkilat dizisi yenilenen hikayesinde artık Murat Yıldırım'ı izliyor olacağız.

Teşkilat dizisi 2. sezon ifşa oldu! Dizi kadrosu tamamen değişti! Artık Serdar dizide olmayacak...

Üçüncü sezon çekimleri başlayan ekip, bu sefer Ankara’da değil de İstanbul’da olurken, Murat Yıldırım’ın Ömer Atmaca karakteri ile başrolünde yer alacak dizi reyting kavgasında da yine en büyük rakiplerden olacak.

Teşkilat dizisi hakkında radikal karar! Adı değiştirildi

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Yeni hikayesi ve Murat Yıldırım ismi ile Teşkilat dizisinin bu defa Yargı ile olan reyting savaşını kazanıp kazanamayacağı ise merakla beklenmeye başlandı.