Sarp Levendoğlu'nun yeni sevgilisi Naz Çağla Irmak kimdir? Naz Çağla Irmak nereli? Naz Çağla Irmak oynadığı diziler? Naz Çağla Irmak kaç yaşında?

Sarp Levendoğlu ile aşklarını ilan eden Naz Çağla Irmak kimdir? Naz Çağla Irmak'ın son halini görenler tanıyamadı.

Birce Akalay ile evliliğini Derya Şensoy için bitiren Sarp Levendoğlu yeni aşkını ilan etti. Naz Çağla Irmak yeni sevgilisi Sarp Levendoğlu ile fotoğraf atarak aşkını ilan etti. 

s612ddc6686b244137c1fce18 (1)

Naz Çağla Irmak'ın son halini görenler tanıyamadı. Peki Naz Çağla Irmak kimdir? Naz Çağla Irmak hangi dizilerde oynadı? Naz Çağla Irmak nereli? 

Naz Çağla Irmak Kimdir? 

a273f2500e0d210a3bdd94f3195f3fc0

Naz Çağla Irmak 31 Mayıs 1997 Ankara doğumludur. ​​​​​​​Hülya Gülşen Irmak'ın kızıdır. Dizi kariyerinde ilk defa annesiyle birlikte yer aldığı Bizim Evin Halleri isimli diziyle adım atmıştır.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Asıl çıkışını ise ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi ile yaptı. Dizide Kader karakterine hayat verdi. 2019 yılında vizyona giren Çakallarla Dans 5 filminde yer aldı

Naz Çağla Irmak sarıya boyatıp kısacık kestirdiği saçları ile görenler tanıyamadı. Naz Çağla Irmak saçlarını Demir Kadın Neslihan filmi için kazıtmıştı.