Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu Boşanıyor! Son Olaylar Sonrası Neslihan Atagül'den Şok Evlilik Paylaşımı!

Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün yakın görüntüleri sonrası Neslihan Atagül cephesi sorun yok kanıtlama paylaşımlarını sıklaştırdı. Son evlilik paylaşımı ise tartışma yarattı!

Magazin 29.07.2021 - 14:21 29.07.2021 - 14:22 Ece Sahan

Kanal D'nin eğlenceli dizisi Aşkın Tarifi'nde Naz Soyluer karakterini canlandıran Serra Arıtürk ile Fırat Şef karakterini canlandıran Kadir Doğulu arasında ki aşk iddaları sonrası gözler Neslihan Atagül'e çevrilmişti.

Geçtiğimiz haftalarda dizide birbirlerine aşık iki genci canlandıran Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün birbirlerinin gözlerine bakarak yakın temas ile söylediği şarkı videosu olay olmuştu. Görüntüler sonrası Neslihan Atagül fanları adeta delirirken sosyal medya kullanıcıları Kadir Doğulu için "Biri bu adama evli olduğunu hatırlatsın, Ben ki rahat bir insanım ama sevgilimi şöyle görsem o artık eski sevgilim olur. Neslihan Atagül'ün yerinde olsam boşanma davası açardım" yorumlarında bulunmuşlardı.

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk arasında ki görüntüler sonrası gözler Neslihan Atagül'e çevrilmişti. Neslihan Atagül ise yaptığı paylaşımda kahkaha attığı bir fotoğrafı paylaştı ve "Durun biraz güleceğim" notu düşerel haberlere ve yorumlara güldüğünü belli etti ve kocası Kadir Doğulu'ya güvendiğini gösterdi.

Ancak Neslihan Atagül'ün son paylaşımı ayrılığı kuvvetlendirdi!

Nelslihan Atagül çıkan haberler sonrası Kadir Doğulu aşkını sürekli gösterme çabasına girince dedikodular kesilmedi.

İddialara göre Neslihan Atagül Serra Arıtürk olayına içinde sindiremedi ancak Kadir Doğulu ile bir problem olmadığını göstermeye çalışma kararı aldı. Atagül, yaşadıklarını dışarıya belli etmemek için sosyal medyada eşi Kadir Doğulu'ya dair aşk paylaşımlarına sık yer vermeye başladı.

Atagül'ün Twitter'da kendisine "evlen benimle" yazan bir kişiye verdiği yanıt "Evliliğim yolunda gösterme çabası" olarak yorumlandı. Atagül kendisine gelen "Evlen benimle" mesajına "Ee. Ama ben zaten evliyim. Üzgünüm eşimden de çok memnum" diye yazarak karşılık verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@