Yasak Elma setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan ikilisinden kötü haber geldi. İkilinin yakın zamanda ayrıldıkları iddia edildi. Peki gözde çift ayrıldı mı? İşte detaylar..

Yasak Elma'da canlandırdığı Şahika karakteri ile ekranlarda fırtına estiren Nesrin Cavadzade ve dizide bir dönem Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan çiftinden üzen haber geldi. Çiftin ayrıldıkları iddiası magazin gündemenine bomba gibi düştü. 

Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade ilişkilerini ilk olarak sosyal medya üzerinden beraber fotoğraf paylaşarak ilan etmişlerdi. Fotoğraflarının altına yazdıkları romantik kelimelerle aşkları ilgi odağı olmuştu.

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan ilişkileri tam gaz devam ederken ikilinin aşklarını evlilikle taçlandıracağı söylenerek , pandemi sonrasında nikah masasına oturacakları öne sürülmüştü. İkili bu konu hakkında henüz açıklama yapmazken geçtiğimiz aylarda  Gökahn Alkan , Nesrin Cavadzade'nin ailesi ile tanışmıştı. Nesrin Cavadzade'nin ailesi kızlarının evlilik kararı alması durumunda ilişkilerini desteklediğini ifade etmişti.

Evlilik Bekleniyordu Ayrıldıkları Gündeme Geldi!

Nesrin Cavadzade'den kafaları karıştıran hamle gelerek ikilinin ayrıldıkları iddia edildi. Bu iddiaların çıkış nedeni ise Nesrin Cavadzade'nin sosyal medya platformu hesabı İnstagram 'dan paylaştığı resimleri silmesi oldu.Nesrin Cavadzade'nin resimleri silmesi olay olurken ikilinin birbirlerini takip ediyor olması ve Gökhan Alkan'ın resimleri silmemesi kafaları karıştırdı. 

Nesrin Cavadzade Son Noktayı Koydu!

Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı! Mahsun Kırmızıgül Ve 50 Cent Düeti Gündem Olunca Merak Edilen İse Nazmi Abin Oldu! Kimdir Soruları Başladı!

Yasak Elma'ya veda eden Nesrin Cavadzade ayrılık iddialarına son noktayı koydu: "Ayrılmadık, her şey yolunda" dedi. Böylece güzel oyuncu iddiaları yalanlamış oldu.