Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinin gizlice evlendiği iddia etti! Doğum günü kutlamalarından fotoğraflar paylaşan çifti ile ilgili bomba iddia! İkili nişanlandı mı? Nazar korkusu!

Geçtiğimiz yaz Göhan Alkan sevgilisi Nesrin Cavadzade'ye sürpriz bir evlilik teklifinde bulunmuştu. İkili o dönem sorulara Marmaris'te çıkan yangınlar nedeniyle "Şu zamanda kendi mutluluğumu konuşmak doğru gelmiyor arkadaşlar" diyerek yanıtsız bırakmıştı.

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Şahika rolü ile gönüllerde taht olan bir fenomen karakter yaratan Nesrin Cavadzade aynı dizide yer alan ve Kerim karkaterine hayat veren Gökhan Alkan ile yakınlaşmıştı. İkiliden daha sonra Alkan senaryo gereği diziden ayrılmıştı. Nesrin Cavadzade de bir sezon sonra eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile tartışıp diziden gönderilmişti.

Şimdilerde iki sevgili birbirine rakip oldu. Pazartesi akşamları Gökhan Alkan ATV'de Kalp Yarası adlı diziyle ekranlara gelirken Nesrin Cavadzade'de Show Tv'de Üç Kuruş dizisiyle ekranlara geliyor.

İki sevgili evlilik kararını o dönem Marmaris yangınları nedeniyle pek dillendirememişti. Aşklarını sosyal medya dışında göz önünde yaşamayan çift geçtiğimiz gün paylaştıkları fotoğraflarla nişanlandılar mı sorusunu akıllara getirmişti.

Tüm hayranlar ve maagzin basını merak ederken bu fotoğrafların doğum günü kutlaması olduğu açıklanmıştı. Ancak ortaya atılan iddialar daha farklı!

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinin nazardan çok korktukları için evliliklerini gizleme kararı aldıkları konuşuluyor. İki sevgilinin geçtiğimiz aylarda bir tartışma yaşadığı ve ayrıldğı iddia edilmişti. Bu iddialara dair Gökhan Alkan tatrışmayı doğrulamış ancak ayrıldıklarını yalaanlamıştı.  

İkilinin bu nedenle evlilik hazırlıklarını gizliden yürttüğü ve her an basının karşısına evlendik diye çıkmaları muhtemel bakılıyor.. Hatta doğum günü karelerin hala söz kesimi olduğu iddiaları da devam ediyor.