Nurgül Yeşilçay Mert Fırat başrolünde başayacak olan Kefaret dizisi şimdiden çok merak konusu olmuşken FOX TV yeni diziler 2020 aramalarınızda karşınıza çıkan Kefaret dizisi ile alakalı yaptığımız araştırmayı sizlere sunuyoruz. Usta oyuncu Nurgül Yeşilça

Nurgül Yeşilçay Mert Fırat başrolünde başayacak olan Kefaret dizisi şimdiden çok merak konusu olmuşken FOX TV yeni diziler 2020 aramalarınızda karşınıza çıkan Kefaret dizisi ile alakalı yaptığımız araştırmayı sizlere sunuyoruz. Usta oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın dizisi Kefaret ne zaman sorusunu cevabı bir süredir merakla araştırılırken, Kanaldan ilk kez diziyle ilgili basına bilgiler paylaşıldı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!


Geçtiğimiz haftaya kadar FOX yapımcıları haricinde Kefaret dizisi ile alakalı açıklama yapılırken gözler açıklamalar ile alakalı FOX TV yapımcılarına çevrilmişti. Son dakika gelişmelerinde Kefaret dizisi hakkında FOX TV yapımcılaından da açıklama geldi.  Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturacağı ve senaryosunu Mahinur Ergün’ün kaleme aldığı, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli kitabının bir hikayesinden uyarlanacak olan “Kefaret” kod adlı dizi, FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay merakla beklenen dizi de Özel bir ortokulda müzik öğretmeni olarak çalışmaktadır. 2 çocuğu vardır ve karakterinin adı da Zeynep'tir. Diğer başrol  Mert Fırat da “Başkomiser Sinan” olarak izleyici karşısına çıkacak.Rüya gibi bir yaşam süren Zeynep öğretmenin hayatının bir anda değişmesi ile birlikte yaşadığı kefaretler konu alınmıştır. Uzunca bir süredir ekranlarda yer almayan ikili, yeni dizisi ile uzan bir süre sonra tekrar ekranlara merhaba diyecek.