Her sene yılbaşı özel bölümüne ünlü isimleri çağıran O Ses Türkiye bu sene yeni yıla hangi ünlüler geliyor? İşte O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Özel bölümü konukları!

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'in fenomen yarışma programı O Ses Türkiye programı 2023 yılşabı özel bölümünün konukları sızdırıldı!

Her sene yeni yılda reytinglerde zirvede yer alan O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü bu sene 31 Aralık 2023'de O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Özel Bölümü konuk listesi merakla bekleniyordu.

Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti! Müge Anlı'da Pes Dedirten Olay! Eşi Kaybolunca Eğlence Mekanına Gitti!

Yarışmanın bu sene yılbaşı özel jüri üyeleri dün belli olmuştu. Acun Ilıcalı, şu sıralar gündemden inmeyen Hadise'ye O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Özel bölümüne çağırmadı. 31 Aralık Cumartesi akşamı yılbaşı özel bölümünde yarışmanın jüri koltuğunda Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk yer alacak.. 

İşte o beklenen liste kulislerden sızdırıldı. Süpriz isimlerin yer aldığı listede gecenin bombası Survivor'a katılacağı iddia edilen son olarak şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur oldu!

İşte O Ses Türkiye 2023 Yılbaşı Özel bölümü ünlüleri;

Merve Boluğur

Özgü Kaya - Berker Güven

Pınar Deniz - Kaan Urgancıoğlu

Rabia Soytürk - Caner Topçu

Ceyda Kasabalı - Fırat Albayram

Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç

Ertan Saban

Aslıhan Malbora

Mert Ramazan Demir

Eda Ece

Tarık Emir Tekin

Serkan Keskin