Öğrenci Evi dizisinde Metin karakterine hayat veren Ozan Güçlü kimdir? Exxen'in yeni dizilerinden Öğrenci Evi seyirci ile buluştu. Peki Öğrenci Evi Metin gerçek adı ne? Öğrenci Evi Metin Ozan Güçlü kaç yaşında? Ozan Güçlü ne mezunu? Öğrenci Evi oyuncu ka

Öğrenci Evi dizisinde Metin karakterine hayat veren Ozan Güçlü kimdir? Exxen'in yeni dizilerinden Öğrenci Evi seyirci ile buluştu. Peki Öğrenci Evi Metin gerçek adı ne? Öğrenci Evi Metin Ozan Güçlü kaç yaşında? Ozan Güçlü ne mezunu? Öğrenci Evi oyuncu kadrosu? Öğrenci Evi oyuncuları gerçek adları ne? Öğrenci Evi konusu ne? Ozan Güçlü Youtube kanalı ne?

Exxen'in dizilerinden Öğrenci Evi seyirci ile buluştu. Öğrenci Evi oyuncuları merak edildi. Öğrenci Evi dizisinde Metin karakterine hayat veren Ozan Güçlü kimdir? Acun Ilıcalı'nın dijital dizi ve film izleme platfromu Exxen dizisi Öğrenci Evi oyuncuları hakkında tüm bilgiler haberimizde..

Öğrenci Evi dizisinde Metin karakteri, yazar olmak için üniversiteye gelmiştir. Metin ailesi tarafından üzerine çok düşülen bir çocuk olarak yetişmiştir. Babası Metin'in bu durumunu fark edip, onun yetişkin olmasını sağlamak için üniversiteye yalnız göndermeye karar verir.

Ancak Metin daha ilk günden İstanbul’dan nasibini alır. Önce yurtsuz kalan Metin'e bir araba kazasında son anda kurtulur. Bu kaza Metin'in hayatını değiştirir. Metin bu kaza sonrası Arda ve Latif ile karşılaşır.

 
ÖĞRENCİ EVİ METİN, OZAN GÜÇLÜ KİMDİR?


Ozan Güçlü, 1994 Bursa doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk ve Tiyatro mezunudur. Ozan Güçlü, Tövbeler Olsun dizisi ile ilk kez ekranlara gelmiştir.

Ozan Güçlü Kaygan Zemin isimli Youtube dizisi ile tanınmaktadır.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"