FOX TV ekranında seyirci karşısına çıkan EGO dizisiyle ilgili son karar verildi. Başrol oyuncuları Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz arasındaki kavgalar dizinin önüne geçti! Kriz üstüne krizin yaşandığı EGO dizisiyle ilgili alınan karar nedir? EGO dizisi final yapacak? EGO final bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında gösterilen EGO dizisi hayal kırıklığı yarattı. FOX TV ekranında Pazar akşamları yayınlanan dizi için kötü haber geldi. Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un dizi çekimlerinin ilk günlerinde yaşadığı tartışma gündeme bomba gibi düşmüştü. Rol arkadaşıyla ilgili sert açıklamalarda bulunan Alperen Duymaz, dizinin kaderinin başlamadan yazılmasını sağladı. Sık sık set sorunları ile gündeme gelen EGO dizisi reytinglerde de çakıldı. Pazar akşamları yayınlanan Yargı, Güzel Günler ve Teşkilat dizileri karşısında EGO seyirciden reyting almayı başaramadı. FOX TV yönetimi ise sezon sonunu beklemeden erken final kararı aldı.  

4qbufGJKbEaZDV0Etvnycw

Düşük Reytinglere Fazla Dayanamadı

Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenilen EGO dizisi büyük umutlarla ekran yolculuğuna başlamıştı. Çatışma dizisinde de partner olarak karşımıza çıkan Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın uyumu seyirciden tam not almıştı. Aşk ve ihanet temasının işlendiği özgün bir hikayenin anlatıldığı EGO dizisinde oyuncular arasındaki uyuşmazlık ekrana da yansıdı. İlk bölümü ile Youtube’da rekor kıran dizinin ilerleyen bölümlerde seyirciyi ekran başında tutması mümkün olmadı. Özellikle Yargı ve Teşkilat dizilerinin yüksek reyting oranları karşısında EGO geri planda kaldı. EGO son bölümü reyting listesinde ilk ona girmeyi başaramadı. Sosyal medyada da dizi senaryosuyla ilgili sert eleştiriler gündeme taşınıyordu. FOX TV’nin reyting alamadığı dizileri için hızlı bir şekilde erken final kararı alması da sürecin sonuna gelinmesine neden oldu. EGO bir şans dahi verilmeden final yaparak seyirciye veda edecek.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

ego-dizisi-oyunculari-kimler-ego-dizisi-konusu-15676828-609-amp

EGO Final Bölümü Nasıl Olacak?

EGO dizisinin 13. Bölümde final yapacağının açıklanmasının ardından dizinin hayranları tarafından tepkiler gelmeye başladı. Sezon sonuna kadar ekranda kalması beklenen EGO dizisinin finali de tartışma yarattı. EGO son bölümünde Elif ve Erhan arasındaki gerilim tırmanmaya başlamıştı. Elif’in yalanlarını öğrenen Erhan büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Sibel ise Erhan’a destek olmak amacıyla Almanya’ya gitme planından vazgeçti. Sibel ve Erhan için yepyeni bir dönem başlayacaktı. Öte yandan Elif’te Tuncay ile görüşmeye başladı. Tuncay’ın ilgisi karşısında yumuşamaya başlayan Elif, yaralarını sarmasına müsaade etmeye karar verdi. EGO final bölümünde ise Sibel ve Erhan’ın mutlu sona ulaşması bekleniyor. Güzel bir finalle seyirciye veda etmek isteyen EGO ekibi mutlu son kararı aldı.