Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak? sorusu Bir önceki haberimizde Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları detayından sonra çok da merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkıyor.   Star TV ekranlarında yayınlanması için gün sayılan ve çok yakın bir zaman

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak? sorusu Bir önceki haberimizde Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları detayından sonra çok da merak edilen bir soru olarak karşımıza çıkıyor.  Star TV ekranlarında yayınlanması için gün sayılan ve çok yakın bir zamanda başlayacağı belirtilen Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman başlayacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmasa da Özcan Deniz'in işadamı rolü ile karşımıza çıkması ve Partner olarak Sen anlat Karadeniz'in sürekli olarak ağlayan karakteri nefes le karşımıza çıkan İrem Helvacıoğlu olurken, dizinin başlaması için adeta gün sayılıyor . Kasım sonu itibarıyla başlaması planlanan Seni Çok Bekledim dizisi ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı net olmasa da ekran mecrasına başlaması gereken tarihinde biraz sarkabileceği DNZ yapım tarafından açıklanıyor.

Peki Seni Çok Bekledim ne zaman başlayacak


Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisi Kasım sonu itibarı ile bizlerle birlikte olacak iken adeta Star TV ile kanka olan Özcan Deniz'in yapımının daha şimdiden çok konuşulduğu da belirtiliyor.  Şarkıcılık, film oyunculuğundan sonra Başarılı bir şekilde dizi dünyasına adım atan Özcan Deniz ilk Burcu Özberk teklif göndermesinin sonrasında karşımıza Burcu Özberk in Kimsesizler dizisi ile çıkması ve sonrasında da İrem helvacıoğlu'nun gündeme gelmesi çok konuşulurken dizinin diğer oyuncularına da bir göz atalım.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİ OYUNCULARI


Özcan Deniz - Kadir
İrem Helvacıoğlu - Ayliz
Mustafa Uğurlu
Yıldız Kültür
Caner Şahin
İlhan Şen
Ali İpin
Durul Bazan
Türkü Turan
Şehsuvar Aktaş
Ahmet Mekin
Selen Domaç
Lila Gürmen
Sibel Şişman