Eskişehir'in ünlü müzik gruplarından Piiz'in davulcusu Mehmet Dudarık'a saldıran ve yoğun bakımlık eden Bilge Kaan K adlı şahsın ifadesi bu kadar arsızlık olmaz dedirtti.

Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar Hadise'ye Şok Suçlama! Ağır İthamlar

Eskişehir'in başarılı müzik gruplarından Piiz grubunun davulcusu Mehmet Dudarık ve arkadaşı Oğuzhan Oğuz'u darbeden Bilge Kaan K adlı şahsın ifadesi ortaya çıktı. Şahıs bir de Dudarık'tan şikayetçi olmuş!

Bilge Kaan K adlı saldırgan kendisine hakaret ettikleri iddiasıyla Dudarık ve arkadaşından bir de şikayetçi oldu. Şahsın verdiği ifade pes artık dedirtti.

Tutuklanan saldırgan Bilge Kaan K’nin emniyet ve sorgu hakimliğindeki ifadesi ortaya çıktı. 15 Aralık'ta arkadaşı Erdinç Ö, Dilara Ü. ve Ayşegül A. ile Tunus Caddesi’nde bir eğlence yerine giden şahıs, arkadaşı Erdinç Ö’nün ayağına basıldığını iddia etti. Olay sonrası aralarında arbede olduğunu ve Oğuzhan Oğuz ve Mehmet Dudarık’ın tehdit ve hakaret ettiğini iddia etti. 

Şahsın pes dedirten ifadesi şu şekilde; "Arkadaşlarımın yanında bulunduğum esnada şahıslar bana, Erkeksen dışarı gel lan şeklinde hakaretlerde bulundular. Ben de alkolün etkisiyle sinirlerime hakim olamadım ve Oğuzhan’a yumruk savurdum. Mehmet Dudarık telefon ile görüşüyordu. Karşısındaki şahsa Çabuk gelin, şunlar kim olduğumuzu öğrensinler şeklinde söylemlerde bulunduğunu duydum. Ani bir kızgınlık ve Mehmet isimli şahsın beni tahrik etmesi sonucu şahsa yumruk savurdum. Mehmet isimli şahıs hemen kendini yere attı. Yerde bulunduğu esnada ağır hakaretler etmeye devam etti. Ona yerde bulunduğu esnada sakin olması gerektiğini söyleyerek hırpaladım"