Pınar Altuğ Türkiye'de ki orman yangınları dışında paylaşım yapanlara tepki gösterdi ancak beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

Pınar Altuğ sosya medya hesabından hepimizin ciğerlerini yakan Orman yangınlarına dair bol bol paylaşım yaparak destek vermek istedi.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Pınar Altuğ, Instagram hesabından başta Manavgat, Marmaris olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde başlayan yangınlar için destel paylaşımları yaptı. Ünlü oyuncu ormanlar yanarken eğlence paylaşımları yapanlara seslendi ve tepki gösterdi.

Pınar Altuğ'un bu paylaşımına ise bir takım takipçileri DM yazarak laf attı. Pınar Altuğ bu mesajları ifşalayarak "Beyin diliyorum" diye yazdı.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Pınar Altuğ Atacan yaptığı paylaşımda yangınlar sürerken eğlence paylaşımları yapanları eleştirdi ve teğki gösterdi. Altuğ'un bub paylaşımına bir kişi "siz yangından önce tatil paylaşımları yaparken milletin başka sıkıntıları vardı. Siz ayni özveride bulundunuz mu?" diye yazdı.

Bunun üzerine Pınar Altuğ, bu DM'yi ifşalayrak "Beyin diliyorum" diye yazdı. Ancak bu paylaşım sonrası başkalarıda ünlü isme yazmaya başladı. Pınar Altuğ da bu paylaşımları ifşalayarak "Birileri İş imkanları vs ile şahıs suçlamasının anlamsız olduğunu hatırlatsın" diye yazarak tepki gösterdi.