Rabia Soytürk Kanal D İçin Merakla Beklenen Bir Projeye İmza Attı

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Ünlü oyuncu 1996 yılında Trabzon’da dünyaya geldi ve son yıllarda da dizi sektöründe çok konuşulan ve başarılı bulunan oyuncular arasına yerini almayı kısa süre içerisinde başardı. Ünlü ve genç oyuncu 2018 yıllarında başlamış olduğu dizi kariyerine şahsiyet isimli projedeki süveyda rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve ardından Gülperi isimli dizide Selen karakterini canlandırarak çok konuşulan isimler arasında yerini almayı başardı.

Henüz genç olmasına rağmen bu kadar iyi bir kariyer hedefi oluşturması onun ne kadar iyi ve kaliteli bir oyuncu olduğuna işaret ediyor. Ünlü oyuncu Gülperi isimli projede Rabia Soytürk, Nurgül Yeşilçay ile birlikte kameralar karşısına geçerek başarılı bir oyunculuk sergilemişti Ve henüz çok genç bir oyuncuydu.

Gülperi dizisinden Bu döneme kadar kendisine bu konuda bir hayli geliştiren ünlü oyuncu şimdi de veda mektubu isimli projesi için yine yıllar önce Nurgül Yeşilçay ile beraber oynadığı gibi bu dizide de tekrardan dizi setlerini paylaşacaklar.

Nurgül Yeşilçay İle Birlikte Oynayacaklar

Ünlü oyuncu Rabia Soytürk’ü asıl ön plana çıkan proje Kutsi ile nehir Erdoğan’ın başrolü paylaşmış olduğu benim adım Melek isimli dizi olmuştu. Ünlü ve genç oyuncu Rabia Soytürk bu projeler sayesinde Defne karakterini o kadar başarılı bir şekilde oynadı ki çok kısa bir süre içerisinde geniş kitlelere hitap etmeyi Başaran bir oyuncu haline geldi.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile birlikte çok önemli bir projeye imza atan ünlü oyuncu yaz döneminin başında başlayan ve 20 bölüm sürebilen duy beni dizisi ile ekranları karşısına geçmişti. Burada canlandırmış olduğu Ekim karakteri ile de çok kısa bir süre içerisinde genç olan izleyicilerin sevgisini kazanan ünlü oyuncu Rabia Soytürk kariyerinin zirvesini iliklerine kadar hissetmişti.

Veda mektubu isimli projede ise Kanal D ekranlarında başrol oyuncularından biri olmayı başaran ünlü oyuncu Aslı karakterini canlandırarak kariyerine bir basamak daha ekleyecek. Uzun yıllar içerisinde deneyim kazanmaya çalışan ve ünlü oyuncularla aynı sette bir araya gelen ünlü oyuncu yeni dizi içinde kendini geliştirmeye fırsat yaratacak.