Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo'da üzen ayrılık yaşanacak! Ramo izleyicileri dizinin Cihangir'ine veda edecek. Ramo dizisinde Cihangir karakterini canlandıran Olgun Şimşek diziden ayrılıyor.

Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo'da üzen ayrılık yaşanacak! Ramo izleyicileri dizinin Cihangir'ine veda edecek. Ramo dizisinde Cihangir karakterini canlandıran Olgun Şimşek diziden ayrılıyor. Olgun Şimşek diziye neden veda etti? Olgun Şimşek Ramo'dan neden ayrıldı? Ramo Cihangir öldü mü?

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan başrollerinde Murat Yıldırım ve  Esra Bilgiç'in yer aldığı Ramo dizisinde veda yaşanacak. Dizinin önemli karakterlerinden Cihangir diziye veda ediyor. Olgun Şimşek diziden ayrılıyor. Peki Olgun Şimşek neden ayrılık kararı aldı?

Ramo dizisinde bir bir ayrılık yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Ramo'da Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener diziden ayrılmıştı. Yiğit Özşener sosyal medya hesabından “Dünyalılar! Dünya, gücün değil vicdanın etrafında döner. Ve zaman – hep değilse de sıklıkla – hak edilmemiş payeleri geri almayı da, hak edilmiş ama verilmemiş olanları vermeyi de bilir. Yavuz Bey sizleri selamlar. Perde kapanır. Veda” diyerek diziye veda ettiğini duyurmuştu..

OLGUN ŞİMŞEK NEDEN AYRILIYOR?

Diziden bir ayrılık haberi daha geldi. Cihangir karakterine hayat veren Olgun Şimşek diziden ayrılıyor.

Show Tv’nin başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı Ramo dizisinden geçtiğimiz haftalarda Yiğit Özşener ayrılmıştı. Diziden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizide Cihangir karakterini canlandıran Olgun Şimşek diziye veda etti.

Birsen Altuntaş'ın duyumuna göre Ramo'da bu akşam yine nefes kesen bir bölüm ekrana gelecek. Ve diziden bu akşam Cihangir karakterini canlandıran Olgun Şimşek ayrılacak..