Ramo dizisinin başrollerinde yakışıklı ve adından sıkça söz ettiren Murat Yıldırım ve güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğu ile kendisini izleyenlere sevdirmeyi başaran Sibel Bilgiç yer alıyor. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin senaryosu

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Ramo dizisinin başrollerinde yakışıklı ve adından sıkça söz ettiren Murat Yıldırım ve güzelliğinin yanı sıra başarılı oyunculuğu ile kendisini izleyenlere sevdirmeyi başaran Sibel Bilgiç yer alıyor. Başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra dizinin senaryosu ve işlediği konu da izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşan ve sevilen diziler arasına girmeyi başaran Ramo dizisinde büyük değişiklikler yaşanmaya başlıyor. Ramo dizisi, yayınlandığı ilk zamanlar beklediğinin çok çok altında reyting alıyordu. Ancak dizide yapılan değişiklik ile izleyenler diziyi sevmeye ve izlemeye başladı. Bu sayede de Ramo dizisi reytinglerini yükseltmeyi başardı. Reyting konusunda yüzü gülmeye başlayan Ramo dizisinde ise yapılan değişiklik devam ediyor. Ramo dizisinin ikinci sezonunda yeni bölümler artık İstanbul'da çekilmeye devam edecek. Ramo dizisinin çekimleri Adana'da yapılıyordu. Adana'da geçen Ramo dizisi, senaryo değişikliği gereği artık Adana yerine İstanbul'da çekilmeye devam edecek. Çekimlerine İstanbul'da devam edilecek olan Ramo dizisinde bu karardan sonra pek çok oyuncu değişikliği de meydana geldi. Ramo dizisinin İstanbul'da çekimlerine devam edilecek olması sonucunda sevilen birçok oyuncu dizinin oyuncu kadrosundan ayrılacak. Ramo dizisinde sevilen Nişan Şirinyan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Musa Uzunlar'ın diziden ayrılacağı konuşuluyor. Ramo dizisinin Nişan Şirinyan’ ı diziden ayrılıyor mu ? Musa Uzunlar dizinin Nişan Şirinyan’ ı diziden ayrılıyor mu? Musa Uzunlar kimdir ?

Ramo Nişan Şirinyan’ ı diziden ayrılıyor mu ? 

Show TV ekranlarında yer alan ve sonunda istediği reyting sonuçlarına ulaşan Ramo dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Ramo dizisinde Nişan Şirinyan karakterine hayat veren oyuncunun diziden ayrılacağı söylendi. Dizide Nişan Şirinyan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Musa Uzunlar'ın Ramo dizisinden ayrılacağı söyleniyor. Ramo dizisinin Nişan Şirinyan'ı diziden ayrılıyor mu ? Dizinin senaryosunun değişmesi beraberinde pek çok değişikliği de getirdi. Bunlardan en basiti dizi artık Adana'da değil İstanbul'da çekilecek. Ramo dizisinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş değişmeye başladı. Musa Uzunlar'ın hayat verdiği Nişan Şirinyan karakterinin de senaryo gereği diziden çıkacağı söyleniyor.

Musa Uzunlar Kimdir ?

Show TV'de yayınlanan Ramo dizisinde Nişan Şirinyan'a hayat veren Musa Uzunlar'ın diziden ayrılacağı gündeme geldi. Ramo dizisinde Nişan Şirinyan'a hayat veren oyuncunun gerçek hayatta kim olduğu da merak edilen konular arasında yerini aldı. Ramo'nun Nişan'ı Musa Uzunlar, 1959 yılında Antalya'da doğmuştur. 61 yaşında olan Musa Uzunlar, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Musa Uzunlar pek çok tiyatro da yer almıştır. Pek çok dizi ve filmde de yer alan Musa Uzunlar ayrıca Kara Kaplı Tiyatro Yüzleşmesi adlı oyuna da yönetmenlik yapmıştır.Musa Uzunlar Yer Aldığı Diziler;

Ramo dizisi,

Süper Baba,

Geçmiş Bahar Mimozaları,

Bir Annenin Günahı,

8. Gün,

Poyraz Karayel,

Fatmagül'ün Suçu Ne?

Kurtlar Vadisi,

Nilgün Mertoğlu.

Musa Uzunlar Yer Aldığı Filmler;

Hayal Kurma Oyunları,

Kurtlar Vadisi Gladio,

Cingöz Recai,

Küresel Sermaye.