Show TV'de yayınlanan Ramo dizisi yeni sezonda değişen günü ve senaryo akışıyla yayınlanmaya devam ediyor. Artık cuma akşamları izleyici karşısına çıkan dizide Sibel ve Ramo'nun boşanmasıyla gelişen olaylar ve İstanbul'a gelmeleri heyecanı arttırdı.

Show TV'de yayınlanan Ramo dizisi yeni sezonda değişen günü ve senaryo akışıyla yayınlanmaya devam ediyor. Artık cuma akşamları izleyici karşısına çıkan dizide Sibel ve Ramo'nun boşanmasıyla gelişen olaylar ve İstanbul'a gelmeleri heyecanı arttırdı. Bu akşam da 17. bölümüyle ekranlara gelen Ramo'da Sibel'in annesi merak edildi. Peki Ramo Sibel'in annesi kim? Adı ne? Daha önce hangi dizide oynadı?

Başrollerini Murat Yıldırım, Olgun Şimşek ve Esra Bilgiç'in paylaştığı dizi heyecan dolu bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son bölümde Sibel'i, Cihangir'den kurtarmak için harekete geçen Ramo başarılı olabilecek mi merak edildi. Öte yandan dizide Sibel'in annesi de merak konusu oldu. İzleyiciler Ramo Sibel'in annesi kim? sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte detaylar...

Ramo Sibel'in annesi kim?

Ramo dizisinde Neslihan, Sibel ve Neco’nun annesi Cengiz’in de karısıdır. Öte yandan Neslihan, Halef ile de sevgili olmuştur. Neslihan, Halef’i kullanıyorum sansa da asıl oyuna gelen kendidir.

Ramo'da Sibel'in annesi Neslihan'a İlkay Kayku hayat vermektedir.

İlkay Kayku Atalay, Beni Affet dizisi ile tanınan bir oyuncudur ve 1972 Kastamonu doğumludur ve 163 cm boyundadır ve 54 kg ağırlığındadır. Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. İlk olarak Deniz Yıldızı dizisinde oyunculuğa başlamıştır. Behzat Ç. ve Beni Affet dizilerinde de yer almıştır.