Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo'nun fragmanlarında görülen gizemli oyuncusu belli oldu. Kurtlar Vadisi'nin Samuel Vanunu'su Nisan Şirinyan, Ramo dizisine katıldı.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Show Tv'nin sevilen dizisi Ramo'nun fragmanlarında görülen gizemli oyuncusu belli oldu. Kurtlar Vadisi'nin Samuel Vanunu'su Nisan Şirinyan, Ramo dizisine katıldı. Musa Uzanlar'ı bekleyen dizinin hayranları ise BKM'ye tepki gösterdi. Nisan Şirinyan Kimdir? Nisan Şirinyan nereli?

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrollerinde yer aldığı Ramo dizisine Kurtlar Vadisi'nin ünlü ismi katıldı. Kurtlar Vadisi dizisine Samuel Vanunu karakterine hayat veren 63 yaşındaki Nisan Şirinyan Ramo'nun fragmanlarında yer alan gizemli karakter olarak karşımıza çıktı.

Ramo dizisinden geçtiğimiz hafta 2 ünlü oyuncu birden çıkmış ve seyirci bu duruma bozulmuştu. Diziden önce Yavuz karakterini canlandıran Yiğit Özşener çıkmıştı. Geçtiğimiz hafta da dizinin Cihangir'i Olgun Şimşek diziye veda etmişti. Tüm bu ayrılıklar sonrası dizinin seyircileri diziye Musa Uzunlar'ın gireceğini iddia etmişti.

Ramo'ya Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz karakterlerinden biri olan Samuel Vanunu rolünü canlandıran usta oyuncu Nisan Şirinyan dahil edildi. Ancak dizinin hayranları bu transferi beğenmedi. Ramo hayranları diziye Olgun Şimşek ve Yiğit Özşener'i unutturacak bir ünlü isim bekliyordu. 

Nisan Şirinyan Kimdir?

Ermeni asıllı Nisan Şirinyan, 1 Ocak 1958 doğumludur. Oyuncu ve yönetmen olan Nisan Şirinyan, Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Samuel Vanunu karakteriyle hatırlanmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Pek çok tiyatro oyununa imza atan Nisan Şirinayan'ın rol aldığı diziler ise şu şekilde;

Kurtlar Vadisi

Her Sevda Bir Veda

Evli ve Öfkeli

Arka Sokaklar