Reza Zarrab, 10 yaşındaki kızı Alara'nın velayeti için Ebru Gündeş'e dava açtı.

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ebru Gündeş ile Reza Zarrab arasındaki gerginlik sürerken Zarrab son zamanlarda aşk hayatı ile öne çıkan eski eşi Ebru Gündeş'e velayet davası açtı.

11 yıl meşhur bir evlilik yaşayan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab geçtiğimiz yıl boşanmışlardı. Bu süre zarfında ise taraflar arasında sürdüğü bilinen gerginlik zaman zaman medyada da yer almıştı.

Ve gelinen noktada, Gündeş'in yeni aşkları sonrası gerginliğin patlayacağını söyleyenler haklı çıktı ve kavga da başladı.

10 yaşındaki kızı Alara’nın velayetini isteyen Zarrab'ın Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nden duruşmaların gizli yapılması için de karar aldırdığı öğrenilirken başlayan savaş da magazinin gündemine oturdu.

Ebru Gündeş ile Rassan Khoshnaw aşk mı yaşıyor? Rassan Khoshnaw kimdir? - Magazin Haberleri

Son olarak Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı gündeme gelen Ebru Gündeş'in Khoshnaw ile samimi bir pozu magazine servis edilmişti.

Khoshnaw da yaşanılan skandalın ardından telefon ve bilgisayarının hacklendiğini öne sürerek mahkemeden erişim engeli talebinde bulunmuştu.