Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti'nde yaşananlar bu kadarı da olmaz dedirtiyor. Son yaşanan gerdek gecesi sahnesiyle beraber RTÜK'ün inceleme başlattığı öğrenildi. RTÜK, Kızılcık Şerbeti dizisindeki sahne için nasıl bir ceza verecek? Dizi yayından kaldırılıyor mu?

RTÜK'ün aldığı kararla birlikte Kızılcık Şerbeti dizisi için inceleme başlatıldı. Bir süredir gündemde olan Show TV dizisi, öyle bir sahne ile izleyicilerin karşısına çıktı ki şok etkisi yarattı. Şimdi ise dizide bizleri nasıl bir gelişme bekliyor sizlerle paylaşacağız. Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Settar Tanrıöğen ve Ceren Karakoç'un oynadığı diziye ilişkin bilinmeyenler aydınlatılacak.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Gerdek Geceli Sahneye Tepki!

Gerdek gecesinin işlendiği dizide bölümün sonu ölümle bitti. Gelinin camdan aşağı itilmesi ve kocası tarafından ölümüne neden olunması tepkilere neden oldu. Üstelik dizinin işleyişiyle ilgili izleyiciler, dinin yanlış yansıtıldığını düşünüyor. RTÜK'e çok sayıda şikayet iletildi. Sosyal medya tepkisini ortaya koydu.

RTÜK İnceleme Başlattı!

RTÜK, Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili inceleme başlattığını duyurdu. Gelen haberle birlikte dizi için nasıl bir karar verileceği merak ediliyor. Detaylar en kısa sürede ortaya çıkacaktır diye düşünülmekte. Bakalım dizi için para cezası mı yoksa çok daha ağır bir yaptırım mı uygulanacak? Show TV dizisi, ilk bölümden bu yana tartışmalı sahnelerle gündemdeki yerini koruyor.