Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz dizisi yeni sezona bomba transferle dönüyor. Cansu Dere yıllar sonra eski partneri ile kamera karşısına geçecek.

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisi yeni sezona hazırlanıyor. Yeni isimlerin kadroya dahil olacağı Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere eski partneri ile buluşacak.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi geçtiğimiz sezon büyük bir ilgi ile takip edilmişti. Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünde yer aldığı Sadakatsiz dizisi yeni sezona hazırlanıyor. 

Yeni sezonda orjinal konudan saparak ilerleyecek olan Sadakatsiz dizisi merakla baklenirken yeni transfer haberleri geldi.

10 bölümlük Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz yeni sezonda orjinalinden saparak ilerleyecek. Bu nedenle yeni karakterlerin katılacağı dizide yeni oyuncular belli olmaya başladı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

İddialara göre Sadakatsiz dizisine Cansu Dere'nin Annem dizisindeki rol arkadaşı Berkay Ateş diziye dahil olacak. İddialara göre son olarak Alev Alev dizisinde yer alan Ateş'e teklif gitti ancak henüz bir karar alınmadı.

Bir başka iddiaya göre ise Sadakatsiz dizisine son olarak Ramo'da yer alan Ezel dizisinin Cengiz'i Yiğit Öşener dahil oluyor. Bu iddia gerçekleşirse Ezel dizisinin Cengiz ile Eyşan'ı yıllar sonra yeniden beraber seyirci karşısında olacak.