Sadakatsiz Selçuk öldü Mü? Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin diziden ayrıldı mı? Sadaktsiz dizisinde kim çatıdan düştü?Sadakatsiz Nil diziden çıkacak mı? Sadakatsiz Selçuk mu Volkan nı düştü? Kanal D'nin tanıtımları yay

Sadakatsiz Selçuk öldü Mü? Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterini canlandıran Tarık Emir Tekin diziden ayrıldı mı? Sadaktsiz dizisinde kim çatıdan düştü?Sadakatsiz Nil diziden çıkacak mı? Sadakatsiz Selçuk mu Volkan nı düştü?

Kanal D'nin tanıtımları yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran dizisi Sadkatsiz dizisinde neler oldu? Diziden ayrılan oyuncuları kimler! Sadaktsiz Nil Nazlı Bulum diziden ayrılacak mı?

Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Sadakatsiz dizi Çarşamba günleri reyting rekorları kırmaya devam ediyor. İngiliz yapımı Doctor Foster uyarlaması olan dizinin son bölümünde çatıdan düşen kim oldugu merak edildi. Selçuk öldü mü merak edildi.

BBC'nin ünlü dizisi Doctor Foster uyarlaması olan Sadakatsiz dizisinin yayınlan son bölümünde Asya ile Nil'in oyununu öğrenen Selçuk hem Nil'den hem Asya'dan intikam almaya kalktı. Asya ve Volkan Nil'i Selçuk'un öfkesinden kaçırmak için uğraşırken beklenilmeyen bir şey oldu.

Asya, Nil'i şehir dışında kaçırmayı planlamışken Selçuk'un Nil'in telefonuna yüklediği GPS nedeniyle Selçuk, Asya ve Nil'i otogara kadar takip etti. Durumu öğrenen Volkan'da otogara koştu. Nil karşında Selçuk'u görünce kaçmaya başladı ve yakındaki inşaata çıktı. Selçuk Nil'i kovalarken Aysa ile Volkan'dan peşlerinden koştu.

Çatıya çıkan Nil'i Volkan son anda düşmek üzere tutarken Selçuk Nil'in uzerine atlamak isterken yere düştü. Asya ise yere düşenin Volkan olduğunu düşündü. Yere düşen Volkan mıydı yoksa Selçuk muydu?