Şahan Gökbakar Vakalardaki Artış İçin Halkı Suçlayınca Cevap Üzerine Cevap Aldı: Senin Gibi Denizi Satın Alamıyoruz

Şahan Gökbakar vakalardaki artış için toplumu suçlayınca Marmaris'te izole bir alana yaptırdığı villasında tur teknelerinde rahatsız olup ve sahili kapatmaya çalıştığı hatırlatıldı.

Magazin 26.07.2021 - 13:29 26.07.2021 - 13:30 Ece Sahan

Recep İvedik serileri ile bir servet sahibi olan Şahan Gökbakar Koronavirüs vaka sayılarındaki artış için toplumun umursamaz kesimine sitem etti ve sizlerin yüzünden yeniden kapanma gelecek dedi.

Şahan Gökbakar bugün yaptığı paylaşımda vaka sayılarındaki artış için insanlara sitem etti. Şahan Gökbakar "Bakın bu sonbahar ve kış aylarında yine kapanacağız. Neredeyse 17 günlük kapanmanın rakamlarına geldik... Bu gidiş onun habercisi. Benim ve ailemin de ferdi olduğumuz bu toplumun, tüm sosyal seviyelerinden bazılarının aymazlığı, umursamazlığı, duyarsızlığı, cahilliği ve vurdumduymazlığı sebebiyle bütün herkes zarar görüyor. Sağlık çalışanları bıktı, esnaf bıktı, kendini koruyan, aşılanan topluma saygılı insanlar bıktı. Bu gidişat size şunu göstersin, yukarıda saydığım tüm sıfatlar Covid-19’dan daha tehlikeli... ifadelerini kullanınca olanlar oldu.

Kimileri Gökbakar'a destek verirken, kimileri de Şahan'a geçtiğimiz haftalarda yaptığı denizi ve kumsalı bireysel olarak özelleştirmeye çalışmasına gönderme yaptı. Şahan Gökbakar geçtiğimiz günlerde Marmaris'te ıssız bir koyda yaptırdığı villasında gelen tur teknelerinden rahatsız olmuş ve Girilmez tabelalarını evinin önüne kumsala ve yaptırdığı iskeleye astırmıştı. Bu görüntüler büyük tepki almıştı.

Gökabakar'a bağzı kullanıcılar tepki gösterdi ve

"Bu ünlüler sussa mı artık biraz? Bunlar konuştukça tüm duyarlılığım gidiyor.

Sen bakir bir koya villa yaptır. Ailenle rahat rahat denize gir diye sahili, denizi özelleştirmeye çalış, Girilmez tabelası as, üç kuruş biriktirip apartman köşelerinde kapanma geçiren yazın gelmesiyle tatil yapmaya çalışan insanlara laf et. Ne güzel iş ya..

"Bizde isterdik izole yerde sahili denizi kapattırmayı kusura bakma" diye yazara tepki gösterdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@