FOX TV ekranların sevilen dizisi Savaşçı dizisi kim kimdir? Savaşçı dizisi oyuncuları ve konusu ne? FOX TV en sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı yeni sezon kadrosu, kimler geldi, kimler gitti merak ediliyor.

FOX TV ekranların sevilen dizisi Savaşçı dizisi kim kimdir? Savaşçı dizisi oyuncuları ve konusu ne? FOX TV en sevilen dizileri arasında yer alan Savaşçı yeni sezon kadrosu, kimler geldi, kimler gitti merak ediliyor. Sizler İçin Savaşçı dizisi oyuncuları ve konusu derledik. İşte Savaşçı dizisi konusu ve bilgileri.Savaşçı dizisi oyuncuları kimler? Savaşçı oyuncu kadrosu ve konusuFOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı yeni sezonda da ekran yolculuğuna devam ediyor. Peki, Savaşçı dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? Savaşçı yeni sezonda oyuncu kadrosunda değişiklikler oldu mu? Savaşçı dizisinin konusu nedir? İşte detaylar...Yeni sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen Savaşçı dizisi oyuncu kadrosuna önemli isimleri dahil etti. Pazar akşamlarına damga vuran dizi, Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki özel istihbarat biriminde yer alan askerlerin teröristlere karşı mücadeleyi başarılı bir şekilde işliyor. Savaşı 97. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Korona virüsü salgını nedeniyle geçtiğimiz sezona erken veda etmek zorunda kalan dizi, yeni sezonda bombaları patlatıyor. Başrollerinde Berk Oktay, Sarp Leventoğlu ve Murat Serezli'nin yer aldığı dizi zengin oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor.Savaşçı Oyuncuları kimler? Gerçek isimleri

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!


Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda Gaye Turgut Evin, Doğan Bayraktar,Ali Tarık Fındık, Sertan Erkaçan, Serhat Nalbantoğlu, Ersin Olgaç, Nazan Diper, Ogeday Girişken, Anıl Altınöz, Serkan Kuru, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal , Bahadır Buyruk, Yiğit Anıl Dinkçi, Melih Akdemir , Eylül Toros , Elit Andaç Çam, Belma Mamati , Zerrin Sümer, Alp Öyken yer alıyor. Savaşçı dizisinin konusu Kılıç Timi'nin etrafında şekilleniyor.Türk Üssü'nde konuşlanan Kılıç Timi'nin başında Alpay Kopuz bulunuyor. Cesaretleri ve askeri donanımlarıyla teröristlere göz açtırmayan Kılıç Timi, vatan için mücadele ediyor. Aşk, ihanet, vatan sevgisi, dostluk ve kardeşlik temalarının başarılı bir şekilde işlendiği dizi de gerilim ve heyecan hiç eksik olmuyor. Savaşçı yeni bölümleri 13 Eylül Pazar akşamından itibaren ekrandaki yerini alacak. Savaşçı son bölümünde Türk Üssü'ne bombalı saldırı yapılmıştı. Saldırıyı önceden fark etmeyi başaran Yüzbaşı Haydar, adeta ölüme yürümüştü. Bomba patlamadan Türk Üssü'nden çıkartmayı başarmıştı. Lakin, Yüzbaşı Haydar'ın öldüğü düşünülüyordu. Saldırının arkadasındaki teröristlere karşı savaş başlatan Türk askerleri vatan için şehit olmayı göze almıştı.