Seda Sayan kızlık soyadını aldı. Seda Sayan'ın Çağlar Ökten'in soyadını kimliğinden kaldırması sonrasında akıllarda bir soru Seda Sayan kocasından ayrıldı mı?

Seda Sayan'ın soy adını değiştirmek adına başvuru yapması sonrasında herkes Seda Sayan kocasından ayrıldı mı? sorularını sormakta.  Geçtiğimiz İlk bahar aylarında Çağlar Ökten ile dünya evine giren Seda Sayan eşinin soy adını almı ve bu durumdan da hiç gocunmadığının beyanatını vermişti.

Seda Sayan'ın Çağlar ökten ile evliliğine geçtiğimiz aylarda Oğlu Oğulcan Engin'in karşı çıktığı hatta pahalı hediyeler karşısında da tepki verdiği söyleniyordu. Bu soyadı değişikliği sonrasında sosyal medya da Oğulcan kazandı denildi.

 Seda Sayan'ın son dakika eşi Çağlar Ökten den ayrıldığı iddiaları mevcut.. Öyle ki Seda Sayan'ın kızlık soy adını geri almak adına geçtiğimiz haftalarda dava açması ve bugün gündeme çıkan olaylarda açtığı davayı kazanması sonrasında merak edilen kafalarda soru işareti bırakan gerçeklerin mevcut olup olmadığı araştırıldı.

Peki Seda Sayan kocasından ayrıldı mı?

Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti… Türkiye’nin En Popüler Kadını Listesinde Değişiklik! Hande Erçel’i Tahtından Etti…

Seda Sayan'ın kızlık soyadını geri alması ile birlikte herkes Çağlar Ökten'in verdiği tepkiyi de merak etti. 

Seda Sayan kızlık soyadını kullanmak adına Aile Mahkemesine açtığı davayı kazandı. 

Seda Sayan'ın Dilekçede isminin nüfus kayıtlarında Aysel Gürsaçer olarak geçtiğini belirterek avukatı açıklama yapmıştırç ve '' müvekkili Çağlar Ökten ile evlendikten sonra nüfus kayıtlarında soyadı gürsaçerökten olarak değişmiştir. Bu da resmi işlemlerde sorun yaratmaktadır.  müvekkilim işlerinden dolayı kızlık soyadı olan Gürsaçer'i kullanmak istemektedir.  Çağlar Ökten'in de bu konuda rızası vardır '' ifadelerinikullandı

Geçtiğimiz Cuma günü yapılan duruşma onaylandı ve Seda Sayan kazandı.  Geçtiğimiz gün yapılan duruşmada Seda Sayan'ın Ökten soyadı alması kararı kaldırıldı. 

Yani sonuç açıklandığında ise Seda Sayan'ın kızlık soyadı Gürsaçeri kullanmasına karar verildi. 

Seda Sayan'ın kızlık soyadını alması sonrasında akıllar da bir soru ayrılığın ilk adımı olabilir mi?