Sefirin Kızı Nare neden yok? Neslihan Atagül diziden ayrıldı mı çıktı mı her yerde aranıyor. Başrollerini Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı Sefirin Kızı yeni bölümleriyle Star ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
Sefirin Kızı Nare neden yok? Neslihan Atagül diziden ayrıldı mı çıktı mı her yerde aranıyor. Başrollerini Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı Sefirin Kızı yeni bölümleriyle Star ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ancak bu hafta 36. bölümüyle ekranlara gelecek dizide Neslihan Atagül yer almadı. Bunu gören izleyiciler ise Neslihan Atagül Sefirin Kızı’nda neden yok?  Nare bir daha gelmeyecek mi çok merak etti. İşte detaylar...


Sefirin Kızı Nare neden yok?


Sefirin Kızı dizisinde Nare'ye hayat veren Neslihan Atagül dizinin yeni bölüm çekimlerinde yer alamadı. Son zamanlarda sürekli kilo kaybeden Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu hastalığıyla mücadele ediyor. Sağlık sorunu nedeniyle 10 günlük rapor alan Neslihan Atagül haliyle tedavi gördüğü için dizi çekimlerinde yer alamadı. Tabi bu sürecin uzayıp uzamayacağını bilemiyoruz ama Neslihan Atagül sağlık durumu nasıl derseniz de tek bilgi güzel oyuncunun tedavisinin devam ettiği ve en kısa sürede sete döneceği yönünde... Zaten Nare'nin olmadığı bir Sefirin Kızı da düşünülemez.


Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı mı?


Yukarıda da söylediğimiz gibi Neslihan Atagül tabii ki başrolünde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılmayacak. Yani Atagül, Sefirin Kızı kadrosunda kalmaya devam edecek. Ancak sağlık sorunu çözülene kadar Neslihan Atagül çekimlerde yer almayacak. Bu nedenle belki de birkaç hafta Sefirin Kızı'nda kendisini göremeyeceğiz. Neslihan Atagül iyileştiğinde tekrar  çekimlere katılacak ve Sefirin kızı dizisine Nare rolüyle devam edecektir.


Sefirin Kızı final mi yapacak? Bitecek mi?


Sefirin Kızı son haftalarda birçok eleştiriye maruz kalıyor. Tabii bu durum dizinin reytinglerini de etkiliyor. İzleyenler, dizide gelişen olaylara çok kızarken, pek çok kişinin ‘saçmalamışlar’ şeklinde yorumları dikkat çekti. Bir andan değişen dengeler ve sürekli kötülüğün Nare ile Sancar'ı bulması kaba tabirle herkese gına getirdi.

Tabii bu duruma Gediz ve Nare'nin evlenmesi de çanak tuttu. Uzun süre izleyenlerin göz bebeği olan Gediz'in son haftalarda bambaşka bir adama evrilmesi ve Sancar'ın pırlanta gibi parlaması destanın geri dönmesine sebep oldu. İki aşığın tam evleneceği sırada Nare’nin vazgeçmesi herkesin canını bir hayli sıkmıştı.

Haftalar sonra birden ortaya çıkan Nare'nin babası ve akabindeki tehditleri ise akışı bir kez daha değiştirdi ve Gediz ile Nare evlenmek zorunda kaldı. Tabi bundan hapiste olan Sancar'ın haberi yoktu. Tüm bu yaşananlara izleyenlerden de tepki yağdı. Zorlu rakipleri karşısında reytingleri de iyice düşen Sefirin Kızı'nın acilen toparlanması şart oldu. Zira bunu gerçekleştirmek isteyen yapımcı senarist değişikliğine gitti ve Eylem Canpolat güçlü kalemiyle kadroya dahil oldu.

Eğer Sefirin Kızı izleyicilerinin eleştirilerine kulak vermez ve bu akış devam ederse; dizi kısa sürede ekranlara veda etmek zorunda kalabilir. Bu durumda Uraz Kaygılaroğlu'nun ayrılık kararı almasındaki haklılığını ortaya koyacaktır.