Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden flaş bir ayrılık haberi geldi. Geçtiğimiz hafta yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle zor günler geçiren ve sürekli kilo kaybeden Neslihan Atagül, 10 gün rapor alarak sete ara vermişti.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
Star TV'de yayınlanan Sefirin Kızı dizisinden flaş bir ayrılık haberi geldi. Geçtiğimiz hafta yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle zor günler geçiren ve sürekli kilo kaybeden Neslihan Atagül, 10 gün rapor alarak sete ara vermişti. Ancak biraz önce Sefirin Kızı dizisinden tamamen ayrıldığını açıklayan Neslihan Atagül hayranlarını şaşırttı. İşte Sefirin Kızı Nare neden yok? Neslihan Atagül diziye veda etti gibi soruların yanıtları...

Başrollerini Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı Sefirin Kızı dizisi bu akşam 36. bölümüyle ekranlara geliyor. Ancak yeni bölümde Nare'ye hayat veren Neslihan Atagül'ün olmaması izleyenleri endişelendirmişti. Bunu gören izleyiciler ise Neslihan Atagül Sefirin Kızı’nda neden yok?  Nare bir daha gelmeyecek mi çok merak etti.

Sefirin Kızı Nare neden yok?


Sefirin Kızı dizisinde Nare'ye hayat veren Neslihan Atagül dizinin yeni bölüm çekimlerinde yer alamadı. Son zamanlarda sürekli kilo kaybeden Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu hastalığıyla mücadele ediyor. Sağlık sorunu nedeniyle 10 günlük rapor alan Neslihan Atagül haliyle tedavi gördüğü için dizi çekimlerinde yer alamadı.


Neslihan Atagül diziye veda etti!


Ne yazık ki sağlık durumu çekimlere devam etmesine izin vermeyen Neslihan Atagül, yeni bölüm başlamadan önce sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Sefirin Kızı dizisine veda ettiğini açıkladı. Instagram'dan yaptığı yazılı açıklamada; “Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı gösteremedi” diyen Atagül, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.


Sefirin Kızı bitecek mi? Final mi yapacak


Tabi Sefirin Kızı dizisinden Neslihan atagül'ün ayrılması hikayenin başrol oyuncusunu kaybetmesi anlamına geliyor. Bunu gören izleyiciler ise Sefirin Kızı bitecek mi? Final mi yapacak gibi detayları araştırmaya başladı. Çünkü Neslihan Atagül'ün rahatsızlığından önce de Gediz'e hayat veren Uraz Kaygılaroğlu, diziden ayrılacağı iddiaları ile gündeme gelmişti. E hem Gediz hem de Nare'nin vedası dizi için büyük bir çıkmaz anlamına geliyor.

Ancak yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre Sefirin Kızı, Nare'nin vedasının ardından bambaşka bir hikaye ile izleyicileri karşısına çıkacak. Tabi bu durumda dizi izlenir mi izlenmez mi bilemiyoruz. Ancak Neslihan Atagül'ün gidişi Sefirin Kızı dizisine pek de iyi gelmeyecek.