Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor.

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Peki, Sefirin Kızı Sahra karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? Sahra karakterini canlandıran Deniz Işın kaç yaşındadır? Deniz Işın’ın boyu ve kilosu kaçtır? İşte detaylar…

Sefirin Kızı Sahra kimdir?

Sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Sefirin Kızı heyecan yüklü bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizinin çekimleri Muğla’da gerçekleştiriliyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran Sefirin Kızı dizisi reyting oranlarını her hafta yükseltmeyi başarıyor. Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in yer aldığı dizide birbirinden önemli isimler yer alıyor. Sefirin Kızı Sahra karakteri yeni katılan isimlerden oldu. Nare ve Sancar’ın ayrılmasına sebep olan Akın’ın ölmesiyle birlikte Sahra ortaya çıktı. Akın’ın kız kardeşi olan Sahra, kardeşinin intikamını almak için yurtdışından gelmiştir.

Kimse Sahra’nın gerçek kimliğini bilmemektedir. Doktor olan Sahra, Sancar’ın tedavi sürecinde aktif rol alır. Gediz ile yolları kesişen Sahra, emin adımlarla planını uygulamaya çalışır. Bu esnada da yeni ittifaklar kurmaya başlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Nare ve Sancar ise bambaşka duygular içerisindedir. Nare, Sancar’ı affetmeye karar vermiştir. Sancar, aşka dair yeniden umutlanmaya başlamıştır. Sancar, artık daha fazla vakit kaybetmek istemez. Nare’ye evlilik teklifinde bulunur. Sahra, Nare ve Sancar’ın arasını açmak için harekete geçer.

Sefirin Kızı Sahra kim oynuyor?

Sefirin Kızı Sahra karakterini Deniz Işın canlandırmaktadır. 28 Mayıs 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Ege Üniversitesi Kimya Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Aynı üniversitenin Malzeme Bilimi ve Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimi alırken; bir yandan da oyunculuk alanında kendini yetiştirmeye başlamıştır. Güzel oyuncunun ilk ekran deneyimi Sefirin Kızı dizisi olmuştur.