Yasak Elma dizisi kadrosuna dahil olan Selin Uzal kimdir? Yasak Elma dizisine Kiralık Aşk dizisinden transfer olan Selin Uzal merak uyandırdı. Yasak Elma'da Halitcan'a İngiliz dadı geldi.

Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı Netflix’in yeni dizisi Beef, Rotten Tomatoes’ta olağnüstü bir puana ulaştı
Yasak Elma dizisi kadrosuna dahil olan Selin Uzal kimdir? Yasak Elma dizisine Kiralık Aşk dizisinden transfer olan Selin Uzal merak uyandırdı.

Yasak Elma'da Halitcan'a İngiliz dadı geldi. Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'ya transfer sürprizleri bitmiyor. Diziye önce Barış Kılıç müjdesi verilmişti. Yasak Elma'nın Kaya'sı Barış Kılıç'ın diziye dönüşü müjdelenmiş ve EnKay'cılar adeta sosyal medyayı bayram yerine döndürmüştü.

Yasak Elma'ya yeni bir transfer daha geldi. Kiralık Aşk dizisinin Derya'sı Selin Uzal diziye dahil edildi. Selin Uzal dizide Halitcan'ın İngiliz dadısı Diana karakterine hayat verecek.SELİN UZAL KİMDİR?

Kiralık Aşk dizisiyle adını duyuran Selin Uzal 19 Temmuz 1990 İstanbul'da doğmuştur. Hacettepe Konservatuarı Oyunculuk Kursu, New York University, Kamera Önü Oyunculuk ve Pepperdine University, Siyasal Bilimler ve Senaryo üzerine eğitim almıştır.Reklam filmleri ve katalog çekimlerinde yer alan Selin Uzal Star Tv'de yayınlanan başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde Derya karakteri ile tanınmıştır.

Selin Uzal 2020 yılında Zeitgeist adlı belgesellerinin ünlü ABD’li yönetmeni Peter Joseph’in yeni film projesi InterReflections’da rol alrak adını duyurmştur.